Wpis z mikrobloga

Witam, mam dość skomplikowany i uciążliwy problem. Na co dzień mieszkam za granicą, konkretniej w Wielkiej Brytanii. Wypłatę przyjmuję na konto siostry, ponieważ miała ona dwa, a mnie nie chciało się zakładać własnego. Przypadek chciał, że kilkukrotnie wpisałem błędny pin w bankomacie, przez co karta została zablokowana. Nie mogę płacić kartą (poprzez podanie numeru karty, daty ważności + kodu zabezpieczającego), za to mogę nadal płacić online. Aktualnie przebywam w Polsce i chciałbym wypłacić nieco gotówki. Dotychczas używałem strony easysend, jednak limit miesięczny wynosi tylko 300 funtów i prawie został on przekroczony.
Jak mogę najszybciej wymienić pieniądze?
Zależy mi na stronie która przyjmie przelew elektroniczny (wbrew pozorom nie jest to takie oczywiste, już na dwóch stronach musiałem rezygnować z transakcji, gdyż akceptowali tylko karty debetowe) i nie będzie wymagała potwierdzeń w postaci skanów dowodu osobistego etc. Myślałem o paypalu, tj. utworzenie konta z danymi siostry, przesłanie tam pieniędzy a potem przesłanie na swojego paypala, aby następnie przesłać na swoje konto, ale nie mogę założyć konta na brytyjskie dane, wyskakuje błąd przy kodzie pocztowym.

Dodam, że wszystko dzieje się za zgodą siostry, aby nie było niedomówień.
  • 9
@unxtres: Może jestem głupi, ale co robię nie tak? Gdy zakładam konto i podaję angielski kod pocztowy, wyskakuje błąd. Do tego mimo wybrania kraju "wielka brytania", nadal mam zakładkę "województwo" z polskimi województwami.
@barhol96: @barhol96: Angielskie konto zakładasz na paypal.co.uk i tam dodaj angielski bank jako metoda płatności, potem załóż polskiego paypal na paypal.pl i dodaj polski bank. Potem robisz przelew z paypal. co. uk na paypal.pl i wypłatę robisz na pl konto.
Potrzebujesz do tego dwóch osobnych adresów e-mail bo nie da się założyć dla jednego dwóch kont.
Możliwe też że mają jakąś Regionalną blokadę i co.uk będzie Ciebie przekierować na .pl
Ok, wysłałem paypalem, mam kasę na swoim koncie paypal, lecz z banku mi nie zabrało. Jak to interpretować? Jakiś błąd, czy to normalne, że zabiera z opóźnieniem?