Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #rozdajo skromne, ale pyszne

  Do wygrania te oto przepyszne trzy tabliczki czekolady karmelowej!
  Trzy smaki czekolady zamknięte w jeden tabliczce.

  pokaż spoiler plus tylko od osoby, która zje te tabliczki do lutego włącznie ( ͡º ͜ʖ͡º)


  Zostaw plusa,a w sobotę wylosuję łasucha, któremu wyśle te przepyszne czekolady na mój koszt ( ͡º ͜ʖ͡º) pokaż całość

  odpowiedzi (26)

 • avatar

  Jakiś czas temu moja siostra w weekendy studiowała w Krakowie. Jeździła na lini Jarosław - Kraków pociągiem. Pewnego dnia spotkała w przedziale starszego Pana, ok 70 lat. Zaczął opowiadać jej o jakichś badaniach, że niby po wojnie był za nie ścigany. Siostra słuchała co gada, a on poprosił ją o adres. Nie wiem czemu dała go niezajomemu, no ale dała i po jakimś czasie przyszła do niej paczka, którą dała na strych, a ja dotarłem do niej dzisiaj.

  Co w środku?

  Teczka pełna dokumentów, jakichś badań o jakimś Atlantosie (cokolwiek to jest), Kosmosie i Ziemi - do tego mapy i zdjęcia. Po prostu to konkretnie ryje beret, a dopiero zapoznałem się z pierwszymi stronami. Nie wiem, czy ten typ był spiskowym świrem, no ale to naprawdę dziwny content. Pewnie będziecie chcieli skany, znalezisko - nie wiem, może zrobię ale sam nie wiem czy chcę to upubliczniać. Mam co do tego mieszane uczucia - nie mniej jednak daje małą zajawkę.

  #oswiadczenie #teoriespiskowe #truestory #ciekawostki
  pokaż całość

  odpowiedzi (118)

 • avatar

  KIEDYŚ, KILKA LAT TEMU NA PEWNYCH ZAJĘCIACH Z ANATOMII GRZEBIĘ SOBIE W BEBESZKACH TRUPA. PRZY ODKRYWANIU SIECI UNACZYNIENIA TRZUSTKI SŁYSZĘ JAK JEDNA STUDENTKA MÓWI DO DRUGIEJ "A WIDZIAŁAŚ TEN OBRAZEK NA KWEJKU WCZORAJ? NIE? TO PATRZ'' PO CZYM SŁYSZE TAKIE ODGŁOSY JAKBY HEHE I HIHI.

  NAGLE DOCHODZI DO MOICH USZU TAKIE SYCZĄCE "DO DIASKA" A NASTĘPNIE WIDZĘ JAK TRUP ZACZYNA SIĘ RUSZAĆ. ZDJĄŁ SZMATKĘ Z TWARZY I PODNIÓSŁ SIĘ DO POZYCJI SIEDZĄCEJ NA STOLE SEKCYJNYM. POPATRZYŁ MI W OCZY I POWIEDZIAŁ "PAN WYBACZY NA MINUTKĘ" PO CZYM WSTAŁ I ZACZĄŁ IŚĆ W STRONĘ NIC NIE SPODZIEWAJĄCYCH SIĘ DZIEWCZYN. JA ZAMUROWANY TYLKO PATRZĘ CO TU SIĘ WYPRAWIA. KADAWER STANĄŁ ZA NIMI, POPATRZYŁ PRZEZ RAMIĘ W TELEFON, ODSUNĄŁ SIĘ PO CZYM ZAJEBAŁ Z PÓŁOBOROTU W POTYLICE JEDNEJ Z NICH TAK MOCNO ŻE WYLĄDOWAŁA TWARZĄ W TACCE Z NERKAMI NA DRUGIM KOŃCU SALI. NASTĘPNIE SPOJRZAŁ PROSTO W TWARZ DRUGIEJ I POWIEDZIAŁ "TYM CHUJOWYM CONTENTEM SPROFANOWAŁYŚCIE ZWŁOKI" PO CZYM PIERDOLNĄŁ JEJ PIĘŚCIĄ MIĘDZY OCZY.

  PO CAŁEJ AKCJI DENAT CHŁODNYM KROKIEM WRÓCIŁ DO MNIE, USIADŁ NA STOLE SEKCYJNYM I POWIEDZIAŁ "W RAMACH REKOMPENSATY ZA NIEDOGODNOŚCI POKAŻĘ PANU JAK IDZIE U MNIE ŻYŁA WROTNA GDYŻ JEST TO EWENEMENT ANATOMICZNY". TYDZIEŃ PÓŹNIEJ ZDAŁEM KOLOKWIUM PRAKTYCZNE WŁAŚNIE DZIĘKI WSKAZANIU TEGO EWENEMENTU. DZIĘKUJE PAN TRUP ZA TO I ZA DBANIE O QUALITY CONTENT WŚRÓD MŁODYCH ADEPTÓW SZTUKI LEKARSKIEJ

  #pasta #medycyna
  pokaż całość

  odpowiedzi (17)