Wpis z mikrobloga

Tak sobie myślę, że was mocno denerwuje, bo wszystko co piszę się sprawdza. Jestem chamski, przyznam ale uwielbiam pisać wam prawdę. Taką prawdę, żebyście aż zaciskali pięści, bo tracicie swoje pieniążki. Możecie mnie słuchać albo nie, ale Marketcap spadnie poniżej 500.000.000 $ i nie będzie się mógł odbić do co najmniej wakacji. Kursy będą tak niskie, że będziecie jeść własne odchody, żeby przetrwać holdując wszystko przez ten okres. jedynie LSK, podejdzie do 150 PLN i spadnie do 120 PLN, a wy będziecie czekać na rewolucje i świat zapomni o krypto. Wahania między 350 miliardów, a 500 stanie się waszą rzeczywistością w końcu holdujący ludzie nie będą zarabiać jedynie tacy sprytni jak ja, którzy grają na shortach. To jest prawdziwa giełda! CHWAŁA!
#kryptowaluty
  • 14
@luki2511: Haha LISK , ciekaw jestem zwolenników IOTA jak tam się trzymają xD Market #!$%@? ale to nie dziś i jutro, jeszcze miesiąc mokrych snów przed nami później dół.
@lronman: Pisze, bo zarabiam ogromne pieniądze, wasze pieniądze, które tracicie, zabieram wam je z portfela jak taki złodziej, tylko wy mi je oddajecie na tacy, a ja biorę co swoje, jak Pan szlachcic za czasów średniowiecza, który przychodził do chłopów po swoje wynagrodzenie