Wpis z mikrobloga

Ależ prychłem przed chwilą w aucie. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Gościem TOK FM była wybitna działaczka i poważna "polityczka" Joanna Scheuring-Wielgus, która wczoraj samozawiesiła się w również poważnej partii opozycyjnej Nowoczesna.
Trzeba jej przyznać, że gadane ma, bo nakręciła się jak katarynka i przez bite 20 minut bez zająknięcia nawijała o społeczeństwie obywatelskim, inicjatywach oddolnych, protestach itd. itp. Już nawet Żakowski jej lekko przerywał, bo naprawdę ciężko było nawet zadać jakieś konkretne pytanie.
No, ale dobrze. Koniec programu, tyrada na finiszu, facetka się nagadała, że tchu już zaczyna brakować, wszyscy podbudowani, wstąpił nowy duch inicjatywy i działania. Żakowski kończąc program rzuca jeszcze krótki pytanie, czy pani będzie zdaje się konkretnie w sobotę w Warszawie na jakimś ważnym proteście, a ona na to, że nie, bo jedzie do Poznania. Dziennikarz dopytuje w jakiej sprawie a ona na to, że NA PRZEDSTAWIENIE DO TEATRU ¯\_(ツ)_/¯
Słychać, że Żakowskiego wcięło totalnie, posłanka też zaczyna kręcić i tłumaczyć, że to reżyseruje jakiś młodzian, a młodych trzeba słuchać i to jest przecież bardzo ważne. Redaktor stara się jeszcze ratować sytuacje i mówi, że ważne owszem, ale może jednak warto iść na ten protest, a spektakl obejrzeć np. następnego dnia, na co Pani Joanna, że niestety to jej nie pasuje, bo w sobotę JEST PREMIERA i ona bardzo chce na niej być. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#heheszki #neuropa #bekazlewactwa #polityka
Pobierz m.....3 - Ależ prychłem przed chwilą w aucie. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Gościem TOK FM była wybitna...
źródło: comment_pSP4ONzoKR8sFmXdhJh7kzspEduiRiqK.jpg
  • 39
@Ingvarr100th: Udajesz, że nie rozumiesz, czy serio piszesz?
Nie, nie trzeba "wszystkiego rzucać", ale jak facetka przez 20 minut maluje obraz co jest dla niej najważniejsze, jakie wartości górują i jak to ludzie potrafią się poświęcać "dla sprawy", a na koniec mówi, że ważniejszy jest jednak spektakl w teatrze, który mogłaby obejrzeć równie dobrze następnego dnia, to jednak dla mnie coś nie halo. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@max1983: Kibicuje PiSowi, żeby upadł i sobie ten głupi ryj rozwalił, ale kiedy widzę tych kanapiarzy z opozycji, kawiarnianych rewolucjonistów, to mi się zupełnie odechciewa. Frazesy, #!$%@? i kilku karierowiczów-cwaniaków, którzy mają nadzieję się gdzieś załapać po najbliższych wyborach. Tragedia.

@Ingvarr100th: Sorry Batory, nie ma zmiłuj moim zdaniem. Jak już stajesz się osobą publiczną, reprezentantem jakiejś grupy ludzi, którzy na ciebie głosowali, którzy ci za to płacą i z którymi
@max1983: no ja się aż tak nie dziwię, bo bilety na inne dni są już raczej powykupowane. Sprzedaż biletów na dobre spektakle zaczyna się często na pół roku przed premierą, a kiedy zorganizowany został protest?

No ale z drugiej strony wybrała sobie taki, a nie inny zawód, taką, a nie inną metodę prowadzenia polityki, więc powinna coś lepszego wymyślić. Skoro ma bilety na premierę to na 100% znalazłaby kogoś na fejsie,