•  
  enron via iOS

  +13

  8 910,77 - 13,42 = 8 897,35

  Miałem robić podbiegi wczoraj, ale dramatycznie zaspałem i był czas już tylko na hantle. Ale dzisiaj już prawie nie zaspałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) zrywając się z łóżka tuż przed 5 i po obsłużeniu kotów stanąłem przed domem o 5:15.

  Pogoda taka sobie - temperatura niecały stopień powyżej zera, dość mokro, jedyne co dobre to brak deszczu. Ze smogiem... no nie wiem. Nowohucki miernik pokazywał poziom PM10 37 µg/m3, a pobliskie airly 44-47 µg/m3 - a że już w okolicach 40 µg/m3 zaczynam po biegu kaszleć na czarno, to jednak zabrałem maskę. Widzę, że już potem spadało i teraz są maleńkie wartości - nie szkodzi, intensywniejszy trening miałem dzięki masce (✌ ゚ ∀ ゚)☞ Tak przy okazji - WIOŚ pokazuje teraz 25-30 µg/m3, a airly 50-52. Chyba faktycznie kiszaste te czujki Airly, w ogóle nie są odporne na mgłę.
  Ruszyłem spokojnie na rozgrzewkę, czyli niecałe 7 km - głównie z górki lub po płaskim. I potem to co misie lubią najbardziej: podbieg ok. 20m na 300m na pełnym gazie i spokojny powrót. I tak 10 razy... miało być, ale okazało się że czas goni i trzeba do domu lecieć.
  Piękna podwójna piła wyszła - wysokość+tętno. Jak kończyłem podbieg to miałem puls rzędu 175bpm, kończąc luźne zbieganie z górki schodził nawet do 145bpm ( ͡º ͜ʖ͡º)

  Trening mnie solidnie wymęczył - i o to w końcu chodziło! Jutro urlop od biegania, a w niedzielę już czysty bieg dla przyjemności - tym milszy, że będzie nareszcie temperatura zauważalnie poniżej zera (º ͜ʖ͡º)

  #sztafeta #biegajzwykopem #bieganie #enronczlapie #ruszkrakow #biegajwmasce

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: embed.jpg

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (4)

 • avatar

  Wczoraj. Spokojne popołudnie. Siedzę sobie z gówniakami lvl 1 i 10. Pukanie do drzwi - otwieram - jakiś koleś.
  - Dzień dobry. Na polecenie administracji instalujemy telewizję polsat w mieszkaniach. Na dole jest ogłoszenie.
  - Ja: WTF?
  Dla opisu sytuacji dodam, że blok 25 mieszkań w tym jakieś 20 ze staruszkami. Nieszczęśliwie dla kolesia pracowałem swego czasu w NC+ . Nasłuchałem się wiele historii o takich właśnie podpisanych umowach, że niby administracja kazała (a mieli osobne np z nami) i potem próbowaliśmy to odkręcać, bo nagle przychodziły im już dwa rachunki. Jak ktoś zareagował odpowiednio szybko to jeszcze dawało radę - jeśli nie z tego co wiem to kaplica.
  - No proszę pana ogłoszenie jest na drzwiach, montujemy Polsat WSZYSTKIM mieszkańcom.
  - Ja: No chyba cię pojebało.
  - Co pan powiedział?
  - Ja: Że cię pojebało - spierdalaj.
  Jebłem drzwiami i elo.
  Słyszę, puka do następnych. Myślę sobie, o ty chuju, zaraz Cię tu udupie. Młody akurat spał to temu starszemu zleciłem opiekę, ubrałem gacie i lecę na korytarz łazić za gościem i informować sąsiadów, że to jebane naciąganie XD po jednym piętrze zrezygnował (chociaż mi nic nie powiedział) i sobie poszedł. W poczuciu dobrze spełnionego obowiązku wróciłem do siebie. Wieczorem wychodzę, patrzę a ten chuj porozkładał wszędzie ulotki. Więc grzecznie pozbierałem i wyjebałem do śmietnika.

  I nie narzekam na polsat, dobrze wiem, że tak samo mogłoby to być NC+ czy kto tam jeszcze.
  Zresztą pewnie większość z was to zna, ale starsi ludzie nie ogarniają a potem zostają w przysłowiowej dupie.
  W nienawiści do akwizytorów - tak zostałem wychowany.

  #czujedobrzeczlowiek #heheszki #akwizycja #takbylo
  pokaż całość

  odpowiedzi (110)

 • avatar

  To jest Brutus ( pies mojego kolegi ) Plusujcie tego małego eleganta #pokazpsa #smiesznypiesek #elegancja #smieszneobrazki #pies ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  odpowiedzi (30)