Wpis z mikrobloga

Czytam sobie właśnie te porady żywieniowe Lewandowskiej...i nadziwić się nie mogę, jakim cudem ona miesza naprawdę rzetelne informacje żywieniowe z bzdurami zahaczającymi o zabobony...

1. mikrofalówka powoduje depresję i całe mnóstwo innych chorób
2. smalec gęsi to doskonałe źródło białka
3. miód może być stosowany jako lek na cukrzycę, gdyż zawiera cukry redukujące

To za Sakowskim. Ja jeszcze znalazłem tezę o śmiercionośnym glutenie czajacym się na nas w genetycznie modyfikowanych zbożach.

Oczywiście, na potwierdzenie żadnej z powyższych tez Anna Lewandowska nie przytacza jakichkolwiek badań czy innych danych źródłowych...


#dieta #heheszki #lewandowska
Pobierz par-in-parem-non-habet-imerium - Czytam sobie właśnie te porady żywieniowe Lewandowsk...
źródło: comment_UezMU8hfEEB0oOyerHK1VDvOFfE5G0U1.jpg
  • 4
@par-in-parem-non-habet-imerium Ona z nauką dietetyki to ma mało wspólnego. Jestem pewna, że Lewandowski gdzieś podjada supernaglutenowane ciasteczka, bo jak zrobiłam parę razy coś z jej przepisu to rzygać się chciało. Mam problem z jedzeniem tego będąc kobietą... Nie wyobrażam sobie co musi czuć facet po siłowni albo treningu dostając jakieś gówno xD. Podejrzewam, że je na mieście #pdk xD
Cieszę się jedynie z tego, że motywuje do ćwiczeń (jakichkolwiek, bo niektóre techniki