Gorące dyskusje ostatnie 12h

#logikaniebieskichpaskow
    Mąż koleżanki, nazwijmy go Tomek, miał na karcie debetowej zdjęcie papieża z tym ohydnym żółtym filtrem.
    Czy domyślacie się jaki miał do niej PIN? Domyślacie się.
    Czy wiecie kto jeszcze się domyślił? "Znalazca" portfela Tomka.
    Tomek zabalował pewnego piątku, a brak portfela zauważył w niedzielę przed wyjazdem na zakupy. Zanim Tomek zablokował kartę, zostało przy jej użyciu wypłacone z bankomatu 2,5 tysiąca złotych, trochę ponad jego miesięczną pensję.

Inb4 biskup Urban, ale w całej historii najbardziej zaskoczył mnie fakt, że dorosłego, żonatego mężczyznę bawią niewybredne żarty z papieża. Mimo wszystko szkoda mi go, finału historii jeszcze nie ma.
    pokaż całość

odpowiedzi (52)

• odpowiedzi (31)

-Ja ci Boguś mówiłem, tylko elektryczny pastuch.
    -No i się zaczyna. Zaraz mnie jasna kurwa strzeli z tym pastuchem. Ty sam jesteś pastuch Pietrzykowski. Ogrodził drzewka jak obóz koncentracyjny, w niewoli zamknął, nic dziwnego że mu mirabela nie owocuje.
    -Odezwał się specjalista co oprysku nie stosuje. Pół wiśni zjedzą szpaki, pół robaki a resztę złodzieje rozkradną. Po chuj ci wogóle ten sad, ale dobrze, dobrze, szpak się nażre wiśni i nie w głowie mu mirabela.
    -Bo chujowe mirabelki masz. Twarde i kwaśne.
    -Przegiąłeś. Moją zonę kurwą nazwij, mnie chujem, wybaczę. Elektryczny pastuch nie pasuje, twoja sprawa, ale od mirabeli odpierdol się bo zabiję!
    -TWARDE, KWAŚNE I MAŁE
    #cytatywielkichludzi #kapitanbomba
    pokaż całość

odpowiedzi (21)