Gorące dyskusje ostatnie 12h

Obiecałem mamci, że po nowym roku skleje jej szafkę, ciągle sciemniam, że nie mam czasu, więc chce mnie podstępem zwabić do domu xD nie ze mną te numery xD

odpowiedzi (32)

Najbardziej znienawidzonym przeze mnie momentem wesela jest chwila jak orkiestra puści nasz znany, polski przebój "Facet to świnia". To co się dzieje wtedy z kobietami potrafi przekroczyć ludzkie pojęcie. Odpala się w nich jakaś zwierzęca feministyczna natura i parkiet nie różni się za bardzo od wybiegu. Paluchy wskazujące niczym świdry niemal wbijają się w klatki, czoła, buzie i inne części ciała swoich partnerów oraz rzucają je po całej sali wskazując innych facetów, że mało przy tym sobie na wzajem nie powybijają oczu, śpiewając energicznie jak wyjące z głodu małpy w zaniedbanym ZOO "FAAAACETTTT TOOO ŚWINIAAAAA". Celowo podkreśliłem wyraz świnia tak jak one to robią bo słychać go pewnie w promieniu porównywalnym do obszaru zniszczeń po zrzuceniu bomby atomowej na Hiroszime... Taka mała anegdotka, bo jestem w trakcie składania multicama z tej piosenki

https://www.youtube.com/watch?v=1t-JPqpZIrU
    #historiekamerzysty #wesele #bigcyc #logikarozowychpaskow #pasta
    pokaż całość

odpowiedzi (35)

Moje konto obchodzi dziś trzecie urodziny. Z tej okazji skromne #rozdajo.

Do wygrania:
    - metal lżejszy od wody,
    - metal lżejszy od powietrza (jeszcze ciepły!).

Zasady tradycyjne, jednak będziemy mieć aż dwóch zwycięzców! Losowanie jutro 24 stycznia 1879 roku o 20:00, do tego czasu można plusować. Udział biorą wszyscy oprócz Łęckiej, Starskiego i kont założonych po opublikowaniu tego wpisu.

Pozdrawiam,
    Stanisław Wokulski

#ksiazki #heheszki
    pokaż całość

odpowiedzi (29)