Gorące dyskusje ostatnie 12h

Wczoraj na spacerze z niebieskim spotkałam starszą panią z psem typu kaszlak. Mały i szczekał tak jakby miał kaszel.

Jak nas zobaczył to do nas wystartował, zbliżył się na jakieś 40cm i ujadał jak pojebany. Niebieski szedł dalej ale mnie wryło bo nienawidzę psów, boję się ich i mówię do pani żeby zabrała psa. A ona do mnie z mordą, że puszek nie gryzie, on chce się bawić. A pies podchodzi coraz bliżej. Mówię w końcu że zaraz się pobawi z moja noga jak mu kopa zasadzę. Pani się oburzyła że "jakaś pojebana jestem" I łaskawie psa usunęła z mojej drogi.

Ludzie powinni mieć jakieś zezwolenie na #psy bo niektórzy nie mają ani rozumu, ani wyobraźni i spuszczają swoje kaszlaki w uczęszczanych okolicach.

#gorzkiezale
    pokaż całość

odpowiedzi (86)

Co mi jest? Nie boli, nie swędzi a dzisiaj odniosłem wrażenie, że trochę się powiększyło. Na początku to olałem, bo pomyślałem, że pewnie się gdzieś uderzyłem, słońce mnie przypiekło albo chuj wie co, ale dzisiaj się trochę przeraziłem, bo jednak z miesiąc to już mam a to jakby się powiększyło. Od czego to może być?
    #medycyna #kiciochpyta #lekarz

odpowiedzi (149)

Patrząc na te zjebane rzeczy z zakładki na czasie to przeróbki z ivona na których się wychowałem były quality contentem robionym w 100% z pasji.
    #polskiyoutube

odpowiedzi (35)