Gorące dyskusje ostatnie 12h

#sekretariat #pracbaza
    Aaa stało się coś, czego myślałam, że już nie doczekam w tej pracy.

Na początku wakacji odeszło od nas do innej szkoły troje uczniów. Procedura przeniesienia wygląda w ten sposób, że zanim wyślę dokumenty dzieci, muszę dostać od tamtej szkoły pisemko: "Potwierdzam przyjęcie do szkoły Oli, Ani i Tomka + ich pesele + pieczątka i podpis sekretarki". Przygotowanie takiego świstka i wysłanie go faxem trwa max. 10 minut (czas liczę razem ze zrobieniem kawki).
    Jako że lubię mieć wszystkie sprawy pozałatwiane i gdy tylko łapałam wzrokiem dokumenty tych dzieci to mnie kurwica brała, że to jest niedokończone, to kilka razy się upominałam o ten papier mailowo i telefonicznie, oczywiście słyszałam "oj tak tak niedługo wyślę". Śniły mi się nawet raz te dzieci xD

Minęło prawie pół roku, a ja już straciłam nadzieję. Jednak święta to czas cudów (。◕‿‿◕。)(。◕‿‿◕。)
    Pan listonosz mi przyniósł właśnie polecony z pisemkiem. Już czuję jak się zmienia jakość mojego życia:)

Mogę odejść w pokoju (✌ ゚ ∀ ゚)☞
    (za 5 dni bezrobocie)
    pokaż całość

odpowiedzi (57)

Jak tam wasz szampon? Moje to cierń wilka i niedźwiedzia rękawica o/
    #takaprawda #humorobrazkowy

odpowiedzi (20)

Mirki, co się odjebało???
    Mam koleżankę, taka nie za mądra, ogólnie taka nie dojebana (lv 20). Mieszka ze swoim chłopakiem od dwóch lat w Warszawie.
    I jest sobie jej tata, który nie wie o tym, że ona mieszka z chłopakiem. Ponadto on jej kategorycznie zabronił mieszkania z facetami.
    Więc co wymyśliła moja mądra koleżanka? Powiedziała że mieszka ze mną. Tylko, że ja mieszkam z chłopakiem w 20m2. JEJ OJCIEC DZIS PRZYJEŻDŻA ZOBACZYC JAK MIESZKA. Podała mój adres, powiedziała, że to koło sklepu X. No i tata przyjeżdża. Zapytałam się jej, czemu nie powie mu prawdy? Ona się boi że ją stary taboretem pierdolnie. XD no ale ma chłopaka to przy chłopaku by jej wyjebał? No i dzisiaj przychodzi, ma mi posprzątać mieszkanie, schować rzeczy chłopaka, a ja mam udawać, że to normalne, że dwie koleżanki śpią w jednym łóżku XD #heheszki #gownowpis #cosieodjebalo #pomocy #truestory #niewiemjaktootagowac

pokaż spoiler Odmawiałam jej tego cyrku, ale zaczęła grać na litość i wmawiać, że to moja wina, bo kiedyś jej przytaknełam, jak o tym mówiła. xD
    pokaż całość

odpowiedzi (193)