Gorące dyskusje ostatnie 12h

#tfwnogf #przegryw #feels #logikarozowychpaskow #rozowepaski #polki

Cały czas cierpię z powodu samotności, braku dziewczyny i braku regularnego seksu. Jednocześnie moja nienawiść do kobiet, a w szczególności Polek, rośnie, gdy czytam o tym, co wyprawiają.

Coraz częściej spotykam się z opiniami o tym, jak łatwe są Polki dla obcokrajowców. Dzisiejszy wpis jednego z mirków mi o tym przypomniał. Portugalczyk mieszkający w Polsce nie musi reprezentować sobą nic ani robić nic, by hurtowo zaliczać panienki.

Inny ciekawy przykład: obcokrajowiec przyjeżdża na jakiś czas do Krakowa i w ciągu dwóch pierwszych tygodni zalicza 4 laski. Otwarcie nazywa polskie dziewczyny "slutami", a z jego opisów wynika, że podryw był wyjątkowo łatwy.

Najciekawsze jest to, jak on wygląda. W żadnym przypadku nie można go nazwać przystojnym mężczyzną: ma daleką od ideału twarz grubaska, prawdopodobnie jest ulany. A mimo to nie ma problemu z wyrywaniem Polek, które lecą na to, że jest obcokrajowcem.

Taki wasz obraz, polskie karyny: jesteście workami na spermę anglojęzycznych grubasków, którzy sami uważają was za szmaty i tak was traktują.

A ja ciągle słyszę o tym, jak to powinienem pracować nad sobą i się rozwijać. Że to, że nie rucham nie za pieniądze, to wyłącznie moja wina. Zrobiłem już tak dużo i nie dało mi to nic, podczas gdy Alvaro nie musi robić nic i ma wszystko. Odechciewa mi się chodzić na siłownię i trzymać dietę, gdy widzę, jakie powodzenie ma w Polsce taki koleś z mordą grubaska, że nie trzeba wcale być wyrzeźbionym - wystarczy być obcokrajowcem.

Oczywiście istnieje też inna grupa ludzi, która nie twierdzi, że to wszystko moja wina. Oni zgadzają się z moim stwierdzeniem, że problem tkwi w zjebaniu kobiet / Polek i radzą się tym nie przejmować. Mają oczywiście rację - to Polki są winne, nie ja, ale nieprzejmowanie się tym niestety nie wchodzi w grę. Nie mam siły przeprowadzać się do innego kraju, gdzie miałbym dostęp do dziewczyn z innych państw (a nawet, jakbym się przeprowadził, to nie mam pewności, że tam będzie inaczej), a całkowita rezygnacja z seksu jest niemożliwa. Brak seksu i związku przez całe życie jest zbyt frustrujący. Niestety walenie konia jest do dupy, a korzystanie z usług div też nie rozwiązuje problemu. Po prostu muszę dołączyć do grona ruchających nie za pieniądze.

Nie wybaczę nigdy krzywdy, jaką mi wyrządziłyście. Pożałujecie tego: albo zostanę ruchającym normikiem, albo zadbam o to, byście cierpiały tak samo, jak ja cierpię teraz.
    pokaż całość

odpowiedzi (75)

( ͡° ͜ʖ ͡°)
    #kubica

odpowiedzi (18)

• odpowiedzi (7)