•  

  361706 - 75 = 361631

  Przez Centrum jeżdżę bardzo rzadko, ale dziś wypadła mi tamtędy droga i zobaczyłem, że nielegalnie postawiony w lipcu ub. roku samolot na Placu Defilad, ma się dobrze. W #warszawa tylko zwroty kamienic #hgw załatwiała sprawnie, cała reszta jak po grudzie. Pół roku już sobie nie mogą poradzić urzędnicy Ratusza z tą samowolą.
  Wkurwiłem się. A o wycieczce jest tutaj

  Statystyki:

  Dystans: 75 km
  Czas: ◷04:49:07
  Średnie tempo: 3:51 min/m
  Średnia prędkość: 15,57 km/h
  Kalorie: 1850 kcal

  W tym tygodniu to już 236km!
  #rowerowyrownik #ruszwarszawa

  Wpis dodany za pomocą tego skryptu

  pokaż spoiler Najlepszy, bo darmowy
  Jest do wszystkiego więc... Jest dobry!
  Samo liczy, to chyba magia
  Skrypt się nie myli, to inni się mylą
  Będą z tego ładne wykresiki
  Powiedzcie mamie, powiedzcie babci, niech odejmują!

  •  

   @Jerzu: samowola... skurwysyny zmieniają sobie plan zagospodarowania jak chcą, jakby właściciel sprzedał działkę, to zaraz by zmienili plan, że może tu powstać i 300m wieżowiec i oczywiście cena nieruchomości poszłaby do góry, oczywiście byłby to zbieg okoliczności...

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  odpowiedzi (17)

 • avatar

  Ludzie nie ginęliby na drogach, gdyby uczestnicy ruchu nie łamali przepisów.

  Ta śmiała teza postawiona przeze mnie myślę, że jest jak najbardziej prawdziwa. Jeżeli nie wykonujesz niedozwolonych manewrów, dostosowujesz prędkość do warunków na drodze, zachowujesz szczególną ostrożność w wymaganych miejscach, masz (wymagany przepisami) sprawny pojazd,sam jesteś "sprawny", to nie spowodujesz wypadku, proste i tyle w temacie. Jedyny wyjątek stanowi tutaj zderzenie ze zwierzęciem, którego jednak jako uczestnika ruchu zakwalifikować nie można.

  #oswiadczenie #samochody #motoryzacja #brd #kierowcy #prawojazdy
  pokaż całość

  odpowiedzi (82)

 • avatar

  Jak ogarnąć gostka?
  Pracuje w pięcioosobowym zespole w zwykłej korporacji. Praca jak praca, wszyscy pracują swoim tempem, oprócz jednego gostka. On pracuje tak, aby zrealizować wyznaczone cele w jak najkrótszym czasie. Nam to zajmuje ok. 8 godzin - nie ma sensu się przemęczać, tylko nasza wydajność spadnie przy kolejnych projektach. Młody tego nie rozumie, rozmowy nic nie dają, bo według niego praca ma być zrealizowana szybko, bo gonią terminy. Płacą nam za godzinę a nie wyniki. Podejrzewamy, że chce nas podpierdolić. Wpierdol to ostateczność, ale jak nie wymyślicie tutaj niczego sensowniejszego to mu wpierdolimy.

  #korpo #programista #programowanie #pytanie #praca #pdk
  pokaż całość

  odpowiedzi (19)