Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  N'Golo Kante na każdym kroku udowadnia, że mimo wielkiej sławy i pieniędzy nadal jest bardzo skromnym człowiekiem. Oto, co Paul Pogba powiedział w wywiadzie dla "L'Equipe":

  "Jeszcze przed mistrzostwami obiecaliśmy sobie, że każdy z nas, oczywiście jeśli wygramy mistrzostwo, kupi wszystkim kolegom jakiś upominek, który będzie się kojarzył z dającym prezent. Wielu było bardzo pomysłowych: Kylian Mbappe dał nam maski żółwi ninja, w których było ukryte trochę nandronolu, a Samuel Umtiti - piłkę do siatkówki. Najbrdziej urzekł mnie jednak N'Golo, który wręczał nam nową płytę Taco Hemingwaya pt. "Cafe Belga". Zaskoczony spytałem się: "dlaczego dajesz nam płytę tego jebanego grafomana bez żadnego flow?". Kantemu zaszkliły się oczy i z rozbrajającą szczerością odpowiedział: "wiem, że Taco to gówno, dlatego uznałem, że będzie się ze mną kojarzył. Chciałbym wam dać płytę Bezczela, ale jako tak przeciętny piłkarz nie jestem godzien, by moje nazwisko było kojarzone z tak wielkim artystą jak on."

  Czy tylko ja uważam, że polscy piłkarze powinni się od niego uczyć?

  pokaż spoiler #pasta #pilkanozna #mecz #polskirap #tacohemingway
  pokaż całość

  odpowiedzi (14)

 • avatar

  Co się odjebalo XD

  Znajomi rodziców przebywają w UK. Przyjeżdzają raz na jakiś czas do Polski, wtedy załatwiają różne sprawy urzędowe, robią komplety badań itp, i chodzą do dentysty oboje. Maja zaufana kobietkę, fajnie im wszystko wyleczy od razu, nie bierze dużo za wizytę (tez do niej chodziłam i jest świetna). No i w tym roku na wiosnę, znów przyjechali, facet potrzebował jakiegoś zabiegu chirurgicznego, i długi czas leczył zeby, nie wiem czy czasami nie miał implantów, ktoś go pobił w UK, czy wdał się w bójkę, no nieważne. Wyszła niemała kwota za to, zapłacili cześć, i resztę mieli dowieźć za jakiś czas. Dentystka ich znala, wiec czemu nie?

  Minęły dwa miesiące, w czerwcu dentystka zadzwoniła do tej kobiety i pyta kiedy może się spodziewać reszty pieniędzy. Baba w płacz, mówi, ze dopiero co męża pochowała, bo znów pobili, tym razem na smierć. Popłakały się obie przez telefon, życzyły sobie wszystkiego najlepszego, i koniec rozmowy.

  Tymczasem w zeszłym tygodniu, do Polski przyjechał koleś, musial załatwić jakieś sprawy majątkowe. Zgadnijcie kogo spotkał na mieście? XD

  Dentystka prawie padła trupem XD okazało się, ze żonka przechulala cała kasę, która miała pójść na zapłatę, a mąż o niczym nie wiedział XD ale tam musi być wojna w domu teraz. Nie wierze, ze ta baba myślała, ze nic się nie wyda XD #heheszki #truestory i zdecydowanie #logikarozowychpaskow #rozowepaski
  pokaż całość

  odpowiedzi (17)

 • avatar

  Najgorzej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  #heheszki #byloaledobre

  odpowiedzi (7)