Wpis z mikrobloga

#netflix Potrzebuje filmu/serialu (z naciskiem na serialu), klimatycznie zbliżony do filmów D. Finchera, Incepcji, Więzień nienawiści. Chodzi o to żeby nie był schematyczny, co przez to rozumiem? Fabuła ciągnięta przez cały serial, a nie jak w dexterze co odcinek kogoś zabija o finito.
Seriale które obejrzałem i jeśli krócej chce to mogę pokrótce opisać:
-Wikingowie 7.5/10
-Black Mirror 9.2/10
-Atypowy 8.5/10
-Outlander 4.5/10
-Orange Is The... 6/10
-House of Cards 9/10
-Narcos 8/10
-Breaking Bad 9.5/10
-Trzynaście Powodów 7/10
-W garniturach 7/10
-Dexter 6.5/10
-Daredevil 7/10
-Flash 6/10
-Manhunt: Unabomber 9.5/10
-The end of The fucking world 8.5/10
-Punisher 8.3/10
-Hannibal 7/10
-LUCIFER 8/10
-Riverdale 8/10
-Touch 7/10
-Dark 7/10
-Stranger Things 5/10
-The code 7/10

Proszę o platformę netflix, oceny podałem abyście mniej więcej poznali gust filmowy.
  • 73
@szalony-swir: okej.... stranger things na 5 więc nie wiem czy ci pomogę ale... :

Fargo serial 10/10 (oprócz 2 sezonu, obejrzyj go na końcu najpierw 1 i 3 pozniej 2)
Gomorra 11/10
Ozark
better call saul (jeśli jesteś fanem breaking bad)
Six.Feet.Under - jeśli zmęczysz ten serial i obejrzysz go do końca, uwierz że popłaczesz się jak bóbr i nie dojdziesz do siebie przez pol dnia (to nie jest odosobniona opinia,
@scyzyk: uwielbiam filmy po których zastanawiam się czy wszystko co mnie otacza to bajka, i ogólnie mindfuck. Lubię mieć zryty beret przez cały dzień, jak po pierwszym obejrzeniu „Fight Club”, a stranger things tak nisko, bo nie lubię dziecięcych ról, aczkolwiek to i tak jedne z lepszych.
@szalony-swir: No i co do twojej listy to większej części nie czaje, ale punisher 1/10 i lucyfer 1/10 oraz flash pewnie, parę odcinków i mi te plastikowe obrazy bokiem wychodziły, aż mi to głupio było oglądać...
@szalony-swir: No ja też blockbustery oglądam, ale ten ostatni superliga czy coś obejrzałem 20 minut, naprawdę nic durniejszego nie widziałem...

Jeśli marvel to Watchmen 11/10

Ps. - jak obejrzysz coś co ci poleciłem, daj mi opinie proszę. ThX