Gorące dyskusje ostatnie 12h

#rozdajo #dieta #silownia
    Jako, że jeszcze nie mogę dźwigać i się dość nudzę to jutro popołudniu wylosuję osobę (jak będzie miljony plusów to szczęśliwców będzie więcej), której ułożę za darmo indywidualną dietę oraz dobiorę odpowiedni plan treningowy na siłowni. Zastrzegam sobie, że odmówię ułożenia diety, jeżeli występują jakieś poważniejsze problemy ze zdrowiem.
    Będziemy się kontaktować przez wykop/tel/fb co tam wam będzie najbardziej odpowiadać
    pokaż całość

odpowiedzi (131)

• odpowiedzi (25)

W październiku zeszłego roku miałem najgwałtowniejsze hamowanie awaryjne w życiu. Pijany kierowca wyjeżdżając ze stacji benzynowej pod prąd zmusił mnie do puszczenia dymu z opon, a gościa jadącego za mną do postawienia cysterny gazowej bokiem na dwóch pasach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
    Po 4 kilometrach drogi i rozmowy z Panią dyspozytor z numeru 112 zatrzymałem gościa pierwszy, podczas próby wyciągnięcia kluczyków ze stacyjki gość ruszył i trochę mnie poturbował, nie wytrzymało kółko spinające kluczyki.
    Trzy kilometry dalej udało mi się go zmusić do zatrzymania, zablokowałem mu drogę ucieczki samochodem w który zresztą uderzył podczas kolejnej, tym razem skutecznej próby wyciągnięcia kluczyków.

Ubezpieczalnia zwleka z wypłatą ponieważ "Ciągle toczy się postępowanie pozwalające ustalić kierującego pojazdem" - nic dziwnego, policja która przyjechała na miejsce zastała niecodzienny widok związanego sznurkiem za ręce i nogi gościa. Chyba to wpisali w notatkę XD

Dostałem list z którego wynika, że mogę się pojawić w sądzie na rozprawie jako oskarżyciel posiłkowy. Czy jeśli się pojawię, jest szansa na załatwienie degeneratowi większej odsiadki? Miał już odebrane uprawnienia i sądowny zakaz prowadzenia pojazdów. W chwili pierwszego badania wydmuchał 3,4 promila, po 20 minutach podczas drugiego badania wzrosło do 3,6.

Mogę mieć problemy za związanie gościa sznurkiem do czasu przyjazdu policji? W aucie było ich dwóch, drugi tak samo pijany, jednak ciężko mi było ich utrzymać jednocześnie. Nie chcę wyjść na nietolerancyjnego sadystę ( ͡º ͜ʖ͡º) #czujedobrzeczlowiek

Pic rel.

Muszę kiedyś podjechać do pobliskiego sklepu i podziękować ekspedientce która na moją prośbę zadzwoniła na policję podając adres pod którym byliśmy oraz przyniosła sznurek do rozwieszania ubrań XD

pokaż spoiler #policja #polska #polskiedrogi #alkohol #prawo #prawojazdy #kiciochpyta #patologiazewsi
    pokaż całość

odpowiedzi (76)