Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Ręce opadają... W weekend spotkałem się przy piwku ze znajomym, którego nie widziałem dobre pół roku. Ostatnio mówił mi, że jego ciocia spadła z rowerka i w związku z tym odziedziczył mieszkanie, a raczej jedną trzecią. Resztę dostały po 1/3 siostry cioci - dwie, grażynowate stare panny. Pomijając komentarze, które dotarły do kumpla, że Grażynom nie podobało się, że muszą się z nim dzielić i że próbowały szukać możliwości jak kumpla ze spadku wyłączyć (XD): Grażyny po pogodzeniu się z faktem przymusu podziału stwierdziły, że mieszkanie idzie na wynajem, bo nieruchomościach są pieniądze i wszyscy tak robią, i jak to kolega zacytował: Hehe, Anon, bedziem wynajmować studentom, bedom pieniążki spływać a my bedziem leżeć i pachnieć (XDD).
  Kolega się wahał, bo niby kasa mu niepotrzebna, mieszkanie stosunkowo blisko kilku uczelni (5-10 minut na piechotę, #lublin here), to doprowadzenie go do stanu, w którym można by je w ogóle komuś proponować, pochłonęłoby kilkadziesiąt tysięcy. Kumpel machnął ręką, stwierdził że zaczeka co zrobią Grażyny, skoro tak im się pali do tych milionów (XDDD) z wynajmu.
  No i wracając do teraźniejszości, zapytałem go w sobotę co z tym mieszkaniem. No to mi powiedział... Grażyny zadzwoniły do niego i wprost zapytały "jak idzie remont, (XDDDD), bo każdy dzień to strata pieniążków i ile one mają czekać?". Kumpla zamurowało, ale spytał wprost "dlaczego niby ja mam robić remont" to usłyszał:

  pokaż spoiler BO MŁODY JESTEŚ I MASZ NAJBLIŻEJ

  Wk....ił się delikatnie i wrzasnął do słuchawki, że one chciałby to remontować i wynajmować, więc niech się tym zajmą. On może się najwyżej dorzucić, choć wolałby sprzedać.
  Nie chciał dalej ciągnąć tematu, rzucił tylko że Grażyny próbują robić mu smród w rodzinie, że on je chciał oszukać i sam wynajmować albo tam zamieszkać i zamki zmienić (XDDDDDDDD). Ale powszechnie wiadomo w rodzinie że są pier.....nięte to nikt sobie tym głowy nie zawraca.
  #bekazpodludzi #starebabyjebacpradem #coolstory
  pokaż całość

  odpowiedzi (36)

 • avatar

  Trochę creepy(ಠ‸ಠ)
  #humorobrazkowy #creepy #kreskowki

  odpowiedzi (22)

 • avatar

  Cześć Wam! Mój tata od roku dłubie sobie w drewnie. Wyrzeźbił parę sów i wilków. Amatorka totalna, ale moim skromnym zdaniem ma talent. Namówiłem go, żeby wyrzeźbił naszego bohatera memów o Polakach - Nosacza. Wyszło mu to całkiem fajnie. Rzeźba powstała przy użyciu piły spalinowej Stihl (taka zwykła do Cięcia drewna na opał), kątówki i dłutek z Castoramy. Nie ukrywam, że celem powstania rzeźby była jej sprzedaż, w ogrodzie mamy już wystarczająco rzeźb. Wierzę, że na Nosacza znajdzie się chętny szybciej niż na jakiegoś wilka czy sowę. Nosacz mi kojarzy się już tylko z memami, co przechodzę obok niego to wywołuje uśmiech na mojej twarzy bo przypomina mi się jakiś mem, czy śmieszny tekst. Na żywo wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Jeżeli jesteś #programista15k ( ͡° ͜ʖ ͡°) i lubisz #memy #heheszki #humorobrazkowy to zapraszam do licytacji na allegro od 1zł:

  http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7305309244 (w aukcji zobaczysz więcej zdjęć, dane techniczne).

  Doceńcie talent (jeśli nie talent to pracę, spędził nad nim kilkadziesiąt godzin) taty i dajcie + żeby jak najwięcej osób zobaczyło post.

  Zysk ze sprzedaży zostanie zainwestowany w bardziej profesjonalne narzędzia do rzeźbienia (porządne dłuta, może piła carvingowa).
  ___
  Na wykopie jestem od dawna, ale założyłem nowe konto, które przekaże tacie. Za moją namową zaczął przeglądać wykop i czasami trafi na interesujący artykuł ;) Jeszcze nie mirkuje, ale kto wie...

  #nosaczsundajski #nosacz
  Zdjęcie:
  pokaż całość

  odpowiedzi (47)