Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mireczki #rozdajo . Spośród plusujących ten wpis wylosuję osobę, której zapłacę za zamówienie w pyszne.pl do 50 zł. Losowanie #mirkorandom 21.01.2018 o 20:00.

  To nie wszystko. Otwieram gabinet badania słuchu. W przyszłym tygodniu zakładam DG i potrzebuję nazwę firmy. Wpisujcie w komentarzach propozycje. Jeśli skorzystam z Twojej propozycji, przelewam odpowiednik 100 zł w wybranej przez Ciebie #kryptowaluty (spośród ETH, BTC, LTC) lub wysyłam wybrany przez Ciebie alkohol do 100 pln.

  Dla inspiracji nazwy konkurencyjnych firm:

  pokaż spoiler fono, świat słuchu, słuchmed, amplifon, audiomedic, usłyszeć, intersonic, kind, słuchmax, fonoton, akurison, interton, phonac, oticon, anton, beaton, audiomed, amfon, fonmed, centerton, audiomed, geers, audiolab
  pokaż całość

  odpowiedzi (143)

 • avatar

  Mireczki, jako że wczoraj miałem urodziny, a dzisiaj je wyprawiam to chciałbym, żebyście dziś wypili moje zdrowie, bo tego nigdy nie za wiele - zdrowia a nie alkoholu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Żeby wam umilić czas i dać możliwość skorzystania z urodzin Mireczka organizuję #rozdajo

  pokaż spoiler Zielonki dupa cicho

  Nic wielkiego, nówka sztuka, oryginalna. Nic wielkiego, ale nic innego nie mam czym mógłbym się z wami podzielić, a używanych gratów oddawać wam nie chcę, bo nie wypada.

  Losowanie jutro jak wytrzeźwieję, bo nie oszukujmy się, jak przyjdzie teściu to nie ma przebacz.

  Miło by mi było jakbyście wstawili jakieś zdjęcia pełnego kielona, którego mam nadzieję, chwilę później opróżnicie, ja będę pił za was na pewno!
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (50)

 • odpowiedzi (14)