Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Podsumowanie użytkownika GiorgoF1 z forum Williamsa, warto przeczytać.

  Więc... plotki mówią tak:

  - Kubica nic nie płaci za swoją rolę w zespole.
  - Kubica jest hojnie opłacany przez Williamsa.
  - Sponsorzy Kubicy mają zamrożone środki, które czekają w razie potrzeby. Około 10 milionów.
  - Kubica ma w kontrakcie zapis, który pozwala mu być etatowym kierowcą w 2019 roku.
  - Kubica ma ogromne wsparcie Paddy'ego.
  - Sirotkin został wybrany, ponieważ to była najbezpieczniejsza opcja NA MOMENT OBECNY, ale Williams jest gotowy na wyciągnięcie z Kubicy jego maksymalnej prędkości, dlatego otrzyma 8 FP1 ZA DARMO, które miały być wcześniej na sprzedaż. Będzie brał również udział we wszystkich testach.
  - Pieniądze od sponsora Sirotkina są wypłacane w ratach.
  - Umowa Kubicy jest bardzo skomplikowana i ludzie nawet nie mają świadomości ile jest różnych zapisów.
  - Sirotkin ma w umowie zapisaną KLAUZULĘ WYDAJNOŚCI.
  - Ogłoszenie trwało długo, ponieważ istnieje wiele skomplikowanych zapisów w umowach, które musiały zostać zaakceptowane.

  #f1 #kubica
  pokaż całość

  odpowiedzi (60)

 • avatar

  Hej,

  Dziś zapraszam do zapoznania się i wykopywania mojego najnowszego przepisu na Carbonarę. Jest to bardzo szybkie, smaczne i stosunkowo tanie danie, do ogarnięcia nawet w 15 minut.

  Osobom, które nie śledzą tagu chciałem też przypomnieć, że w weekend opublikowałem wpis dotyczący sosu do pizzy. Co do samej Carbonary, to oczywiście jest bez śmietany. Aby było bardziej tradycyjnie, zamiast boczku lepiej użyć guanciale, czyli wieprzowych policzków. Wiem jednak, że większość z Was może mieć problem z ich kupnem w Polsce, więc na potrzeby tworzenia przepisu też użyłem boczku. Jeśli ktoś jest z #kielce to mogę podać miejsce, gdzie możecie kupić guanciale ;)

  Jeśli macie jakieś pytania lub uwagi pytajcie tutaj, w wiadomości prywatnej lub w komentarzach. Każdemu postaram się pomóc w miarę posiadanej wiedzy i umiejętności.

  Miło mi poinformować również, że postęp moich prac nad testami przechowywania ciasta jest już bardzo zaawansowany (już sprawdziłem wszystko co chciałem i zrobiłem szkic, teraz muszę tylko zrobić zdjęcia i wszystko będzie gotowe).

  W przyszłym tygodniu zajmiemy się tiramisu, sposobami przechowywania ciasta na pizzę, przepisami na klasyczne pizze (mam gotowe około 8) lub czymś innym. Wybierzcie proszę w ankiecie ;) Jeśli macie pomysły na jakieś inne potrawy, których wykonanie chcielibyście zobaczyć proszę piszcie komentarze lub prywatne wiadomości ;)

  Osoby, które chcą, aby wołać je do kolejnych przepisów proszę o plusowanie komentarza poniżej. Osoby, które już są na liście nie muszą plusować tego komentarza, bo już na niej są ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

  _______________________________________________
  Wołam zainteresowanych, którzy wyrazili chęć wołania. Jeśli ktoś nie chce być wołany proszę o wiadomość prywatną.

  PS Jak chcecie można też obserwować tag #kuchniamg78, gdzie trochę częściej będą pojawiać się jakieś przepisy.
  pokaż całość

  odpowiedzi (80)

 • avatar

  #humor #humorobrazkowy #kryptowaluty

  mema stworzyłem miesiąc temu:)

  odpowiedzi (6)