Gorące dyskusje ostatnie 12h

Też tak kiedyś mieliście że idziecie sobie po ciemku do kibla czy gdzieś tam i nagle jebudu, potykacie się o swojego psa i wypieprzacie na ziemię, pies zawył ze strachu i bólu, ty próbujesz go przeprosić a on nie kuma i myśli że zrobił coś złego i zaczyna przepraszać ciebie i tak razem siedzicie i płaczecie?

#pytanie #kiciochpyta #pies #psy

odpowiedzi (34)

Kelner pyta klienta, który dopiero wszedł do baru:
    - Co Pan pije?
    - Codziennie rano szklankę soku owocowego, zoła na łupanie w krzyżu, a w sobotę kufelek piwa razem z przyjaciółmi.
    - Chyba nie zrozumieliśmy się do końca - mówi uprzejmie kelner. Pytałem co by Pan chciał?
    - Mój Boże...Chciałbym być bogaty, mieć domek nad morzem, podróżować po świecie...
    - Może jeszcze raz zadam pytanie. Czy chce się Pan tu czegoś napić?
    - Czemu nie... a co Pan właściwie ma?
    - Ja? Niewiele. Kłopoty. Trochę długów. Drużyna której kibicuję, przegrała, kiepsko mi tu płacą, doskwiera mi samotność...

#heheszki #pasjonaciubogiegozartu trochę #gorzkiezale
    pokaż całość

odpowiedzi (17)

#gownowpis #heheszki #studbaza
    No więc, wczoraj na jednych zajęciach mieliśmy zaprezentować aplikacje mobilną na podstawie zrobionej przez nas strony internetowej. Kumple zrobili jakiś gówno projekt do rezerwacji miejsc w kinie. Podczas prezentacji, na szybko zrobiłem konto na tej ich stronie i zarezerwowałem kilka miejsc. Wykładowca nieźle się zdziwił, kiedy wyświetlili okno z rezerwacjami. ( ͡° ͜ʖ ͡°) pokaż całość

odpowiedzi (44)