Wpis z mikrobloga

Sobota, 13.01.2018 #mikromodlitwa #mirkomodlitwa

Jeśli masz kłopot, potrzebujesz wsparcia, chcesz komuś pomóc, tradycyjnie już zapraszam do zostawienia intencji w komentarzach. Obejmie Was modlitwą kilkadziesiąt osób, których nicki znajdziecie w grafiku.

Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą." (Mt. 7,7-8)


Intencje na dziś znajdują się w komentarzu do wpisu.
▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂
Intencje mogą być podsyłane anonimowo wiadomością prywatną.

Pisz także do nas na prywatną wiadomość jeśli chcesz dołączyć do grona modlących.
▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂

Grafik
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1an0e9g1FgbnBmCUm8uE2FFIKyJv8CRYRg20vVHcpoBE/

Intencje zbieramy zawsze z jednodniowym wyprzedzeniem. Chyba że się pali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz M.....k - Sobota, 13.01.2018 #mikromodlitwa #mirkomodlitwa 

Jeśli masz kłopot, pot...
źródło: comment_OOk3tm6uIQ9cc6EJzJT3Goqqgbn71gHp.jpg
  • 18
@Mr-Slimak: w podziekowaniu za kochanego synka :) Oby Opatrznosc nad nim zawsze czuwala i aby mial dobre zycie.
I aby byl zdrowy i nie spelnily sie podejrzenia.

o wyciszenie dla mnie, abym się tak wszystkim nie stresowala i aby młody nie chlonal mojego zdenerwowania.
O ustanie bólu przy karmieniu i prawidłowe przystawianie, aby synek nie rzucal sie tak lapczywie i mocno.
O sily dla meza i dla mnie w byciu dobrymi
@agaja Od kiedy mam koleżankę doradczynię, to już nikomu innemu nie ufam :D Mówi, że dobrze dostawiony maluch = brak bólu. Wciąż wierzymy, że to musi boleć, ale tak nie jest. Chociaż to fakt, że i tak w końcu przywykniesz do wszystkiego. Trzymam kciuki i gratuluję maluszka <3 Dużo zdrówka