Wpis z mikrobloga

@transcendentalne_krojenie_chleba: @NiePosram: dokładnie tak, tak jak "salut rzymski" :D
Czerwona flaga została zawłaszczona przez "komunistów" i jako symbol zbrodniczej ideologii komunistycznej była i nadal jest ROSYJSKIM (a wcześniej radzieckim) towarem eksportowym. Nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby temu zaprzeczać. To tak jak zaprzeczać temu, że czarna swastyka w białym kole na czerwonej fladze jest symbolem nazistów i nazistowskich Niemiec.
@jack-lumberjack: Człowieku spokojnie, po co ten elaborat. Ja tylko zanegowałem koneksje ludzi ze zdjęcia z Rosją. Ludzie ci prawdopodobne są z jakiejś warszawskiej lewicowej organizacji. Równie dobrze można by sugerować, że to chińscy szpiedzy, w końcu Chiny też mają prawie całą czerwoną flagę. Jakby był sierp i młot to wtedy rozumiem.
Ale ja gdzieś tak napisałem?


@transcendentalne_krojenie_chleba: oczywiście (w tym wątku) nie. Wskazuję tylko, że czerwona flaga budzi oczywiste skojarzenia z komunizmem i kacapstwem (czemu zdaje się usilnie zaprzeczasz). Dla mnie symbol czerwonej flagi jest jasny i oczywisty, gdy znajduje się zaraz obok sztandaru partii Razem
j.....k - > Ale ja gdzieś tak napisałem?

@transcendentalnekrojeniechleba: oczywiśc...

źródło: comment_Hc9LB8ZT8JyjVlS3hvSgpQeZ9tIqpQw8.jpg

Pobierz
@transcendentalne_krojenie_chleba ale jakie to ma znaczenie, liczy się dzisiejszy kontekst. Tak samo głupio można tłumaczyć ONR, że wykonując salut rzymski odwołuje się do organizacji narodowych przedwojennych. Tylko jak napisałem liczy się dzisiejszy kontekst i flaga czerwona = rosyjski komunistyczny totalitaryzm zaś salut = niemiecki nazistowski totalitaryzm.