Wpis z mikrobloga

Oto mój pierwszy w życiu złożony, pomalowany wstępnie model Ferdinand ze Zvezdy ()
Myślę, że poszło jako tako, jeszcze pobawię się w weathering, ale chyba najpierw wezmę się za kolejny - Pzkpfw. IV H.

#modelarstwo #hobby #zainteresowania #chwalesie #czolgi #czolgiboners
p.....z - Oto mój pierwszy w życiu złożony, pomalowany wstępnie model Ferdinand ze Zv...

źródło: comment_mlJ4EEF0P71KalaF1WA2qYZUtbmiA3CP.jpg

Pobierz
  • 54
@PawEHO do końca miesiąca mam nadzieję skończyć kolejny ( ͡º ͜ʖ͡º) pierwszy raz wziąłem się za coś dla siebie i się mega wkręciłem, tymbardziej, że nigdy nawet Lego nie układałem to dla mnie coś niesamowitego ()
@powalacz: o, jak wtedy pisałem to też dopiero zaczynałem i akurat dzisiaj skończyłem xD super ci wyszło, sam wiem jak ciężko jest zrobić kamuflaż gdy nigdy nie trzymało się pędzla w łapie poza jakimś ściemnianiem na plastyce w podstawówce xD porobiłem trochę fotek, wiem już co zrobiłem źle (nie malowanie małych elementów przed klejeniem to koszmar) więc raczej nie popełnię tych samych błędów ale i tak jestem zadowolony, moja Pantera pozdrawia
hefpiot - @powalacz: o, jak wtedy pisałem to też dopiero zaczynałem i akurat dzisiaj ...

źródło: comment_47d8mtTyp7zzmbHI6NfdO4fjIL6wzxiC.jpg

Pobierz
@hefpiot o kurde, podoba mi się Twój kamuflaż ()
No właśnie, ja miałem dość przy malowaniu gąsienicy, masakra to była, teraz przy kolejnym również malowanie przed sklejaniem. No właśnie też dziś skończyłem, choć gdybym tylko to robił to kwestia dwóch dni :D
Co u Ciebie na kolejny strzał?

P.S, Pozdro ( ͡º ͜ʖ͡º)
p.....z - @hefpiot o kurde, podoba mi się Twój kamuflaż (。◕‿‿◕。)
No właśnie, ja miałe...

źródło: comment_tI8ujFOVEYWm4TjOSV2GfexFiqY6AXkx.jpg

Pobierz