•  

  To już dziś! Ścigamy się dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

  Polska społeczność simracingowa organizuje wyścig online jakiego w Polsce jeszcze nie było - po prekwalifikacjach możemy śmiało powiedzieć, że to pierwsze wydarzenie na którym spotka się niemal cała czołówka polskiej sceny simracingowej, pula nagród to 10 000 PLN!

  Walka o cały dzień spędzony za kierownicą prawdziwego samochodu Porsche wywabiła z jaskiń nawet największych alienów - czyżby w końcu @MrKubool znalazł kompanów do walki na torze ( ͡° ͜ʖ ͡°)?

  Halko Racing czyli ekipa śmieszków wywodząca się z wykopowej ligi #acleague wraz z sponsorami eventu, Porsche Polska oraz Ragnar Simulator zaprasza Was wszystkich do zabawy razem z nami już dziś od 15:00.

  Zachęcamy Was wszystkich również do wsparcia WOŚP, jeżeli zdecydujecie się wpłacić środki na konto fundacji online to podrzućcie potwierdzenie wpłaty (oczywiście bez danych wrażliwych) na maila simracingdlawosp@ragnarsimulator.com, pokażmy razem ile potrafi wykopowa społeczność!

  Transmisja wydarzenia, która poprowadzi @Sefni odbędzie się na:
  https://www.youtube.com/ragnarsimulator

  Dodatkowo jazdę jednego z naszych dwóch kierowców VIP, którzy na codzień ścigają się po torach w Polsce i na całym świecie będziecie mogli oglądać na FB inicjatora całej akcji:
  https://www.facebook.com/RagnarSimulator/

  HARMONOGRAM FINAŁU SIMRACING dla WOŚP 2018
  14:00 - Trening (60 min)
  15:05 - Kwalifikacje (15 minut)
  15:25 - Race 1 (30 minut)
  Przerwa (20 minut)
  16:20 - Warm up (5 minut)
  16:25 - Race 2 (30 minut)
  17:00 - Dogrywka 1:1 (jeśli sytuacja punktowa będzie tego wymagać)
  Przebieg dogrywki:
  - kwalifikacje (wyjazdowe/pomiarowe/zjazdowe). Kto wykręci lepszy czas startuje z P1.
  - wyścig 5 okrążeń i walka 1:1.
  - wygrywa ten, który pierwszy przetnie linię mety.

  Więcej szczegółów dotyczących samego eventu oraz nagród znajdziecie na: http://halkoracing.pl/Simracing_dla_WOSP.pdf

  #simracing #assettocorsa #acleague #halkoracing #wosp

  źródło: halkoracing.pl

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Prawie 12 lat na karku, ale do głaskania jest zawsze pierwszy #pokazpsa #pies

  odpowiedzi (31)

 • odpowiedzi (40)

 • avatar

  Dżem dobry, może jakieś #rozdajo?

  Miało być częściej rozdajo, miałem wołać, miałem też już mieć otwartą firmę, stronę internetową miałem mieć, miałem również być bardziej ogarniętym człowiekiem - wyszło jak zawsze i to z własnej winy ( ͡º ͜ʖ͡º) W międzyczasie posypało mi się troche zdrowie ale wyprostowane już wszystko. Znaczy mniej więcej. Prostuje się.

  Tak czy tak witajcie na kolejnym świecącym rozdajo. Mówiłem, że będę eksperymentować, tutaj macie pokaz części tego co udało się zrobić. I kurde, to nawet nie jest 1/10 tego co mam, jestem naprawdę zadowolony z niektórych wylewów (。◕‿‿◕。) Teraz WY wybieracie co chcecie. Losuję 2 osoby do dzisiaj do godziny 23 które mogą sobie wybrać którykolwiek brelok/wisior ze zdjęcia. Każdy znajdzie coś dla siebie, a jeśli nie, znajdzie osobę której może to dać. Albo dziecko. Psu zawiesić można na obroży. Albo kotu, chociaż wolałbym żeby zawieszać psu, on będzie chociaż wdzięczny. Zielonki biorą udział niech stracę. Jeśli zauważę, że wylosowana osoba obserwuje któryś z patosteamów piszę bezpośrednio wiadomość że wygrała wszystkie breloki jakie mam i nie wysyłam żadnego.

  Wołam ludzi, którzy chcieli być zawołani jeśli coś się będzie dziać u mnie:

  pokaż spoiler @miiihau @Kefaveli @Dyloo @Bernan @William_Adama @berkovskhy @Hoshiyo @Dante555 @adiman29 @Waspin


  Zapraszam do obserwowania/czarnolistowania tagu #rozkminkrzaka gdzie czasem wrzucę coś świecącego, pochwalę się jak idą prace, albo pochwalę się jak koncertowo zepsułem wylew który miał być piękny ładny i za miliony.

  Swoją drogą w weekend robię następne rozdajo, ale tylko dla osób które obserwują #rozkminkrzaka. Zamiast 6k ludzi, w losowaniu będzie pewnie niecała setka. Zajebisty chwyt marketingowy do obserwacji tagu, ale i możliwość wygrania większa xD

  Rzucę jeszcze tagami i to by było na tyle. Zresztą i tak tu jesteście bo #rozdajo a nie żeby czytać wysrywy wykopka, nie oszukujmy się :D

  #tworczoscwlasna #dziendobry #gownowpis #rozkminkrzaka
  pokaż całość

  odpowiedzi (41)