Wpis z mikrobloga

Mirki, chciałbym was przestrzec przed planetplus. Są beznadziejni, zawsze trzeba się prosić o naliczenie cashbacku, o wypłatę. Dlatego jeśli macie możliwość wybierajcie inne serwisy zagraniczne, a planetplus omijajcie szerokim łukiem. Jak to piszę mamy date 14.01.2018, mój cashback wisi już 3 miesiące, kolejny raz. I znowu będzie ta sama gadka, napisz na priv pomożemy. To powinno być rozwiązane automatycznie, bez pisania na priv, za każdym #!$%@? razem.
#planetplus
Redbull115 - Mirki, chciałbym was przestrzec przed planetplus. Są beznadziejni, zawsz...

źródło: comment_iDUA3Ir2VCrAO3YUi4ilFij1TWsjfTDM.jpg

Pobierz
  • 7
@Redbull115: Ja tam nie narzekam. Czasem trzeba im o czymś przypomnieć, ale jeszcze się nie zdarzyło, żeby mnie oszukali. Dzięki nim mam już ponad 370zł cashbacku. Korzystając z innych programów miałbym coś koło 1/3 tej kwoty.
@Redbull115 Przykro nam, że musiałeś pisać i upominać się o swoje transakcje. Cały czas udoskonalamy nasz portal i jego działanie, jednak czasami zdarza się tak, że coś nie zmieni się automatycznie. Twoja transakcja została oczywiście zatwierdzona.
A ja się zgadzam w 100%! Mi też transakcję która na 100% została przeprowadzona przez ich stronę została odrzucona. Teraz też widzę są transakcje powyżej 3 miesięcy nie rozliczone