Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, od zrobienia licencjatu, czyli blisko pół roku, pracuję na magazynie. Tak się życie potoczyło, trudno. Ukończyłem administrację na uniwerku i chciałbym zmienić pracę na coś ambitniejszego i lepiej płatnego. Chcę aplikować do State Street w #krakow, bo podobno "biorą każdego", a i z kasą też nie jest najgorzej. I tutaj mam dylemat, mianowicie, czy wpisać pracę na magazynie do #cv, czy raczej sobie to odpuścić? Poza magazynem nie mam żadnego doświadczenia.

#statestreet #hr #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirki, od zrobienia licencjatu, czy...

źródło: comment_ZdyKrJVmfsZYNUoHQ0gqcjDXzVUzHhGp.jpg

Pobierz
  • 18
@czlowiekbutelka: skonczyla jeden z "gówno kierunkow"- zarzadzanie i marketing. Myślisz że sklepy z ciuchami zatrudniają ludzi z ulicy?W duzych miastach jest duże zainteresowanie praca przez mlodych wlasnie w takich miejscach. W fabrykach zatrudniaja jednak wiecej ludzi niż 10 osób. Nikt nie mówi o tym że ma to być praca życia. Chodzi bardziej o to zeby sie gdzieś zahaczyć na chwile na umowie o prace z ubezpieczeniem, o taka prace na start.