Wpis z mikrobloga

Jarek 27 Tarnobrzeg

Zgłoszenie nr 17 z dnia 2018-01-14 16:27:30

Imię: Jarek
Wiek: 27
Miejscowość: Tarnobrzeg
Kim jestem?
Jestem wysokim brunetem o brązowych oczach i wrażliwej duszy z nutą szaleństwa. Lubię żartować, śmiać się, ale potrafię też być poważny (albo odwrotnie). Jestem pracowity i skromny, staram się być dobrym człowiekiem. Jestem jednocześnie prostym i skomplikowanym facetem o zbyt dużych ambicjach. Lubię jazdę na rowerze w terenie i nieskalaną naturę bez tłumów. Pracuję jako konstruktor mechanik w Mielcu, jestem więc rozerwany między Tarnobrzegiem, a Mielcem.

Wygląd
Jestem wysokim, szczupłym brunetem o brązowych oczach. 184 cm wzrostu, 68 kg. Styl? Chyba typowo casualowy, trochę elegancji, ale bez przesady.

Zainteresowania
Jestem maniakiem Formuły 1 i filmów science-fiction. Lubię jeździć na rowerze i oglądać wszelakie filmy. Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki. Interesuję się nowoczesnymi technologiami, inżynierią.

Czego oczekuję?
Szukam dziewczyny do poważnego związku, najlepiej z pierwiastkiem szaleństwa (ale bez przesady). Nie będę narzekał, jeśli spotkam jakąś ciekawą osobę do pogadania.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Każdy jest trochę inny, więc z różnymi osobami taki dzień może wyglądać inaczej. Spokojny dzień bez pracy, do wyluzowania się z drugą osobą, pogadania, wyjścia gdzieś lub zostania w domu i obejrzenia dobrego filmu.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Ślub, dzieci- jak najbardziej, w przyszłości. Używki- nie piję, nie palę, nie biorę.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonytarnobrzeg < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

źródło: comment_JWcmXhE2aUMLuoiZEDMcMCi0l8yqmX8j.jpg