•  

Kapi 28 Koszalin, ale od czego jest PKP :-)

Zgłoszenie nr 44 z dnia 2018-01-14 17:55:54

Imię: Kapi
    Miejscowość: Koszalin, ale od czego jest PKP :-)
    Kim jestem?
    Cześć, pracuję w szkole specjalnej i przedszkolu, gdzie uczę języka angielskiego i wychowania fizycznego, obecnie również dokształcam się na nauczyciela informatyki. Wyznaję zasadę "żyj i pozwól żyć innym". Normalny chłopak, nie żaden odmieniec :-)

Wygląd
    190 cm, 78 kg, szczupła, koszykarska budowa, na co dzień streetwear dla wygody, ale wieczorem mogę założyć sweterek, elegancką koszulę i ładny zegarek

Zainteresowania
    W wolnym czasie uprawiam dużo sportu, ciężko mnie ściągnąć z boiska do koszykówki albo roweru :-) Staram się dużo czytać o astronomii, historii, psychologii, kinematografii. Jedna książka w miesiącu to minimum, na więcej niestety brakuje czasu. Uwielbiam podróże małe i duże, odkrywać nowe miejsca, góry, piękne widoki i szeroko pojętą miejską eksplorację. Nie lubię się chwalić, ale w małym palcu mam zagraniczne rapsy i muzykę elektroniczną, ale możemy wspólnie posłuchać Joy Division, Queen albo D'Angelo :-) Lubię również fotografować architekturę telefonem jeśli można to uznać za zainteresowanie :D Cały czas uczę się gotować coś więcej niż pierś w sosie curry i spaghetti po bolońsku. Jeśli akurat nigdzie nie wychodzę, to odpalam Xboxa :-) Puby > kluby.

Czego oczekuję?
    Ideałów nie ma, szukam zwykłej, otwartej, empatycznej, ciepłej dziewczyny z dobrym sercem i dystansem do siebie i świata, która wie czego chce.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
    Każdy dzień spędzony z ukochaną osobą jest idealny, niezależnie od tego czy jemy pizzę leżąc pod kołdrą i oglądając seriale czy też lecimy do Włoch na wycieczkę rowerową :-)

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
    Śluby, dzieci - czemu nie. Potrzebna jest jedynie odpowiednia osoba. Alkohol okazjonalnie do towarzystwa. Do narkotyków mam stosunek obojętny, sam nie praktykuję, ale nie mam nic przeciwko jeśli wiesz co robisz. Papierosy odpadają.

Napisz, co Ci szkodzi, nie gryzę. No chyba, że poprosisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
    #mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
    #mirekszukazonykoszalin, ale od czego jest pkp :-) < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

pokaż spoiler @wypok_smieszne_obrazki @LeVentLeCri @kwasnydeszcz @nika_blue

źródło: wykop.pl

Gorące dyskusje ostatnie 12h