•  

Maciej 31 Łódź

Zgłoszenie nr 56 z dnia 2018-01-14 19:05:42

Imię: Maciej
    Miejscowość: Łódź
    Kim jestem?
    Strażak PSP, arborysta linowy. Ambitny, odpowiedzialny, uczciwy - zdystansowany, mało empatyczny, dumny.

Wygląd
    170cm, 63 kg, budowa ukształtowana przez pracę i sport (nie siłownię:)) z twarzy podobny zupełnie do nikogo, ale nie powinnaś mieć torsji jak mnie zobaczysz:) ubiór najczęściej typu outdoor (jak bym wracał z gór:)) ewentualnie jeans, koszula i skóra.

Zainteresowania
    Oprócz moich dwóch prac które uwielbiam i interesuję się nimi nawet poza godzinami pracy:P to zacząłem się uczyć szeroko pojętego stolarstwa ( jedno z marzeń to wybudować dom z dala od miasta i samemu go wykończyć) Regularnie uprawiam: tenis stołowy i rower, okazjonalnie: wspinaczka, basen, trekking oraz od zeszłego roku latanie na paralotni. Dość dużo czytam poczynając od fantasy, beletrystyki i historycznych a kończąc na podróżniczych książkach. Jak mam czas to lubię gotować oraz planować przyszłe wyprawy i podróże:)

Czego oczekuję?
    Dojrzałej emocjonalnie kobiety, w miarę inteligentnej i w miarę pracowitej, która będzie mnie wspierać i szanować. Jeśli będziesz otwarta, to będę w stanie Ci pokazać kawałek świata, zapewnić bezpieczeństwo i możliwości realizowania swoich własnych pasji (fajnie jak byś je miała:)) Co do fizycznych walorów to niestety, ale tego się nie przeskoczy: musisz być mała:P i szczupła:) no i uśmiechnięta:) tyle i aż tyle...

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
    Wydaje mi się że każdy dzień z osobą którą się kocha z wzajemnością będzie idealny:) natomiast aktywny dzień chyba by mi najbardziej pasował, czy to w lesie na spacerze, przejażdżce. Mam w głowie sporo pomysłów na udany dzień, aczkolwiek mogę być podatny na Twoją sugestię:)

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
    Ślub jest możliwy, ale nie jest to dla mnie warunek konieczny żeby stworzyć rodzinę i być za nią odpowiedzialnym, jestem w stanie robić to i bez ślubu.
    Nie mam parcia na dzieci, ale wiem że jestem na nie gotowy, nie tylko na nasze ale też i Twoje:)
    Alkohol piję okazjonalnie i nigdy samemu:P
    Papierosy nie, zarówno u mnie jak i u Ciebie

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
    #mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
    #mirekszukazonylodz < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

pokaż spoiler @wypok_smieszne_obrazki @LeVentLeCri @kwasnydeszcz @nika_blue @Asterling

źródło: wykop.pl

Gorące dyskusje ostatnie 12h