Wpis z mikrobloga

Tymoteusz 27 Gdańsk

Zgłoszenie nr 61 z dnia 2018-01-14 19:37:46

Imię: Tymoteusz
Wiek: 27
Miejscowość: Gdańsk
Kim jestem?
Z zawodu programista, wcześniej pracowałem jako wsparcie IT, administrator bezpieczeństwa informacji i jeszcze jakieś inne dziwne terminy... Tak na dobrą sprawę introwertyk, chociaż kocham spędzać czas z ludźmi i zawsze jest dla mnie tego za mało. Poza tym - dwie nogi, dwie ręce, codziennie wieczorem tracę przytomność i odzyskuje dopiero rano. Wśród znajomych słynę z tego, że jem dziwne rzeczy.

Wygląd
Mama i siostra mówią, że w porządku. A tak serio, to mam cesarski nos, kasztanowe oczy, ciemne włosy, zarost, który trzymam krótko. 185 cm wzrostu, waga 81 kg. Kocham joggersy i ciuchy, które ogólnie nie odcinają mi napływu krwi do mózgu. Gruby nie jestem, chudy też nie, coś tam się atletycznego tworzy, ale dla mnie jeszcze za mało, żeby to tak nazwać. Jedna osoba powiedziała mi, że z twarzy wyglądam jak syryjczyk, chociaż mam raczej jaśniejszą karnację.

Zainteresowania
Zajmuję się trochę akustyką, gdzieś tam kiedyś grałem na gitarze. Z ciekawszych hobby - kocham gry planszowe, z tych nieco odstraszających, ale pożytecznych - finanse i inwestycje giełdowe. Do tego jeszcze siłownia.

Czego oczekuję?
Kobiety. A poza tym zaufania i pomyślunku. Tego, że będziemy mieli pozytywny wpływ na siebie nawzajem, razem będziemy się wspierać i krytykować, pewnie kłócić, ale koniec końców bycie ze sobą, będzie dla nas odpoczynkiem od pędzącego świata.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
W gorący letni dzień, wstałbym wcześnie rano, przed wschodem słońca, bo lubię wschody słońca. Pojechałbym na plażę na stogach, wcześniej kupiłbym jakiś bardziej orzeźwiający alkohol, prawdopodobnie cydr i do tego jeszcze jakieś smakołyki. Tam wykopałbym dół, z dwoma siedziskami, tak żeby przypominał jacuzzi, ustaliłbym godzinę przypływu i w odpowiednim momencie zadzwonił do Ciebie. Przyjeżdżając zastała byś mnie siedzącego w tym jacuzzi czekającego właśnie na Ciebie i sama byś zapewne doń wskoczyła, tak siedzielibyśmy na chwilę licząc parawany na plaży aż w końcu podszedł by do nas patrol straży miejskiej albo policji, który chciałby nam wlepić mandat za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym, wtedy wzięlibyśmy nogi za pas...

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Ślub na tak, dzieci na tak, bez dużego ciśnienia w tym kierunku. Alkohol w towarzystwie - picie samemu jest dla mnie bezcelowe odrobinę. Innych używek nie zażywam i nie akceptuję.

Dzisiaj w 16 personalities wyszedł mi ESFJ-T

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonytrojmiasto < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

MirekSzukaZony - Tymoteusz 27 Gdańsk

Zgłoszenie nr 61 z dnia 2018-01-14 19:37:46

Im...

źródło: comment_qgAFKkla6Yn9uHSNiGMTh1bTBm5RpYpg.jpg

Pobierz
  • 9