Wpis z mikrobloga

..............................................................................................................................
Wpis kierowany do mirków obserwujących tag: #wykopskubietotalizatora
Pamiętaj by włączyć powiadomienia o pojawiającym się nowym wpisie!
..............................................................................................................................

Witajcie Mirki i Mirabelki :)

Dzisiaj wpis w formie znaleziska:
https://www.wykop.pl/link/4111087/mikroblog-poluje-na-2-x-500-000-zl-w-zdrapce-lotto-mamy-czas-do-17-stycznia/

Byłoby super jeżeli moglibyście wykopać dla szerszego grona odbiorców. Może jakiś Mirek lub Mirabelka upoluje 500 000 zł. Kończy nam się czas bo sprzedaż trwa tylko do środy.

#wykopskubietotalizatora
Nutaharion - ...........................................................................

źródło: comment_eJi8Fi0ZpWCOSZZpa0YH2MTVeOeTvcr7.jpg

Pobierz
  • 39
@Nutaharion: Dałem sobie spokój z lotto. Uważam, że zabawa spoko, ale przynosi większe straty i w sumie większe wygrane są jak jednorożce albo wielka stopa. Ktoś je kiedyś widział, ale nie osobiście. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak dodać do tego, fakt, że niektóre gry maja blokowana sprzedaż kuponów na aaaaazzz godzinę przez losowaniem to wnioski nasuwają mi się same.

( ͡° ͜ʖ ͡°)(
@wczoraj jeszcze z tych lepszych to "tygodniówka" i "złota rybka".
Oprócz nich jest jeszcze "drzewko szczęścia" oraz "Lotek" ale tymi dwoma nie powinniśmy być w żaden sposób zainteresowani.
Wieliczka Plac Sikorskiego 7 - brak, ogólnie dowiedziałem się, że mogą być błędne dane w centrali, jeśli kolektura nie robiła ostatnio inwentaryzacji. Oraz, że takich końcówek serii najlepiej szukać w małych miejscowościach.
@Nutaharion: Kupilem 6 zdrapek, dwie wygrane po 20 zł. Jednak co zwróciło moją uwagę to fakt że łatwo przegapić wygraną. Masz 5 licz wygranych oraz 20 liczb z przypisanymi kwotami. Każdą z liczb z kwotą musisz porównać z 5 wygranymi liczbami. Co daje 100 porównań na zdrapkę. Przy 6 zdrapkach musiałem zrobić 600 takich operacji.
@CichooByc wydaje mi się że nagrody główne są ukryte pod symbolem złota i bardzo ciężko byłoby ją wywalić, tak samo były oznaczone nagrody główne w wersji za 5 zł "250000 w banku".
Symbole zdecydowanie trudniej wyrzucić ;)