Wpis z mikrobloga

Dziwi mnie, że jeszcze nikt z Mirków nie napisał, czy Biedronka słyszała o tej akcji. W końcu jest nas wielu i na pewno kilku pracuje w centrali Bożej Krówki choćby na gówno-stażu ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Ciekawi mnie, czy temat jako problem wizerunkowy się pojawił. Oczywiście nie przeceniam siły Wypoku, jednak pojawiły się informacje o niby jakichś mejlach uwarażliwiających kierowników sklepów.
#ewakuacjaboners #biedronka
  • 8
@FrasierCrane: a ja myślę, że centrala już wie, tylko nie potrafią wyegzekwować zarządzenia. pewnie dlatego, że jednocześnie zlecają jak największą ekspozycję towaru i zwracanie uwagi na drogi przeciwpożarowe. Czyli zrzucają wszystko na sklep, a jak coś #!$%@? to beknie kierownik oddziału.
@zdjecie_z_wenszem: ale istota dupokryja jest ważna. Wyobrażasz sobie, co mogłoby być gdyby po nieudanej akcji ewakuacyjnej zaczęły wypływać informacje z sieci (wykopu), że takie rzeczy już dawno były zgłaszane do góry, a oni to olali? Dlatego ważnym jest by te wszystkie zdjęcia wysyłać do służb, mających prawo reagować i karać.