Wpis z mikrobloga

#heheszki #monety #numizmatyka #bekazpodludzi

Mirki i Mirabelki strasznie nienawidzę chamskiego zachowania!
Stoję dziś w kolejce w biedronce a przede mną jakieś babsko (na oko z 70lat) wydziera się na kasjerkę ,że oszustka ,że złodziejka.
Kasjerka chciała wydać jako resztę okolicznościowe 2zł (można nimi normalnie płacić).
Babka dostała "normalną resztę i wyszła ze sklepu zakupy pakować.
Poprosiłem panię aby mi wydała te 2zł.
Wychodząc ze sklepu udałem ,że rozmawiam przez telefon.

"Ty mietek jakaś baba się w biedrze awanturowała. Myślała ,że 2zł jest fałszywe a ono jest KOLEKCJONERSKIE ze złota! Sprzedam je za 10tyś zł".

Gdybyście widzieli minę tego babska. Jeszcze na mnie wrzeszczy ,że to jej 2zł! Ona była pierwsza i mam jej oddać!
( ͡º ͜ʖ͡º)

Moneta w rzeczywistości warta 2zł ale mina wrednej baby bezcenna ,że taki interes ja ominął.
Altru - #heheszki #monety #numizmatyka #bekazpodludzi

Mirki i Mirabelki strasznie ...

źródło: comment_tU7GJ4WYjIAO6LVsCuVrfCOJ0JmUYtHh.jpg

Pobierz
  • 61
@Altru: ja kiedyś próbowałem taką pięciozłotówką za bilet w tramwaju zapłacić. X lat temu, bankomat co kilometr. Znalazłem jeden to wypłata minimum 50 zł. Pieniędzy w portfelu brak, automatów w tramwajach ni ma, kioski o północy zamknięte, a jakoś tydzień wcześniej wyłapałem mandat w podobnej sytuacji, więc obsrany jak trawnik pod blokiem.
Wchodzę i daję jedyne co miałem w kieszeni, jakąś okazjonalkę z wośpu, czy innych dni suchara. Co się nagadał
@Altru: w sumie to nie dziwię się, że kasjerzy nie chcą okolicznościówek przyjmować. Wzorów jest od #!$%@? i nie ma szans znać wszytkich będących w obiegu. Potem przyjmie jakiś 2 zyla z Eurobiznesu i będzie miała problem.
Sam pracując na jakimś gównopłatnym stanowisku bym nie przyjmował chyba, że kiero wyraźnie by mi na piśmie zaznaczył, że mam przyjmować wszytko co okrągłe, metalopodobne i z wygrawerowaną dwójką.
@resuf: a to też racja.
Z drugiej strony pewnie "problem" to co najwyżej wyrównanie stanu kasy.
A taka moneta trafia się może z raz na pół roku, z czego niech nawet co piąta to podróbka, to większe różnice są na co dzień ze zwykłych pomyłek.