Wpis z mikrobloga

#cyclinggame

Widzę że PCS usilnie stara się kombinować z layoutem, jakby mało mieli problemów ze stroną :/
Tymczasem:
- co chwilę coś po kliknięciu nie działa (np. nieładujący się profil zawodnika, lub np. nie wyświetlają mi się top picks w Santos)
- jest nieintuicyjnie, #!$%@? wszystkiego i nic nie widać, do tego jakby wolniej działa
- trendy - zabrali kolorki (pamiętam że były zielone i czerwone), a na pierwszy rzut oka było widać że ktoś wycofany ze startlist
- pickując nie ze startlisty, a np. z best GC, nie znika przycisk pick po wybraniu kolarza, bez sensu :/
  • 3
@cult_of_luna:
To w ogóle są jakieś top picki, bo myślałem już, że je usunęli ^^
O jakie trendy chodzi? Ja już nie pamiętam z zeszłego sezonu :v

Frekwencja jest niezła, 1013 osób to porównując z zeszłym sezonem (czyli 963) jest o 50 osób więcej. Jeżeli chodzi o grand toury to GC w zeszłym roku było typowane przez:
- 1125 osoby na Giro
- 1258 osoby na TdF
- 993 osoby na
To w ogóle są jakieś top picki, bo myślałem już, że je usunęli ^^


@Xedron: jak wejdziesz w typowanie to masz różne opcje pokazywania zawodników, domyślnie Startlist, ale masz menu rozwijane i tam możesz wybrać, np. sprinterzy, most picked czy trendy

O jakie trendy chodzi? Ja już nie pamiętam z zeszłego sezonu :v


zmiany w ciągu ostatnich 24h, procentowe. Jeśli kogoś przybywało był na zielono, jeśli np. usunięty ze startlist, lub