•  

Robert 28 Ujście (powiat Pilski)

Zgłoszenie nr 102 z dnia 2018-01-15 17:40:28

Imię: Robert
    Miejscowość: Ujście (powiat Pilski)
    Kim jestem?
    Moje jestestwo kreowane poprzez bogate zainteresowania, które poza nabywaniem wiedzy i zdobywaniem znajomości daje mi ogólną satysfakcję z życia zawdzięczam między innymi rozbudowanej sieci neuronów oraz wychowaniu. Dzieciństwo i wiek młodzieńczy uważam za udane mimo wielokrotnie zbitym kolanom, zdartym łokciom i złamanemu sercu i pomimo zahartowania jestem osobą obdarowaną/przeklętą wysoką wrażliwością - w wyniku czego łatwo się wzruszam lecz równie szybko zbieram się do kupy.

Wygląd
    Z suchych danych to tak:
    wzrost: 184 cm
    waga: 90 kg
    styl uzależniony od sytuacji - od dresów poprzez jeansy i koszulę na płaszczu kończąc. Z ubiorem jak z muzyką - na pogrzebie trąbka na weselu syntezator.
    Kobiety raczej podążają za mną wzrokiem na ulicy - czasami je onieśmielam - byłym kłamcą, gdybym powiedział, że mi się to niepodoba.

Zainteresowania
    Jak już wspomniałem posiadam bogate zainteresowania. Na pewno nie można mi zarzucić, że nie próbuję poznawać świata. Łowienie ryb, budownictwo, gotowanie, montaż filmów, a na czele szeroko pojęte "klikanie w komputer". Dobrze jakby Twoje zainteresowania były podobne, ale nowymi zdecydowanie nie pogardzę.

Czego oczekuję?
    Interesują mnie kobiety z własnym zdaniem, konsekwentne, mądre (nie muszą być po studiach - ale fajnie jakby nasze wykształcenie było przybliżone, bo to mówi o człowieku przynajmniej to, że jest zorganizowany, chętny do nauki i nie wystarczy mu chleb i igrzyska tylko ma aspiracje i oczekuje od siebie i życia czegoś więcej. Sam zakończyłem edukację na liceum (średnia ocen: 5.0 + zdana matura) ponieważ dzięki umiejętnością "klikania w komputer" z sukcesami realizuję się zawodowo. Oczekuję również poczucia humoru (w szczególności lubię czarny humor). Musisz chcieć mieć dzieci, nie teraz ale na pewno w przyszłości ja chcę mieć dziecko, albo kilkoro.
    TL;DR - Jeżeli utożsamiasz się z sentencją "Carpe Diem" i nie myślisz o przyszłości to nie zawracaj sobie i mi głowy.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
    Razem - po prostu... w kinie, w lesie, jaskini, czy nawet wilii Karpatka... to nie ma znaczenia, ważne że razem.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
    Ślub kościelny, bądź cywilny, albo przed samym tylko Bogiem. Dzieci - tak w przyszłości. Alkohol - kilka razy w miesiącu organizujemy wypady z kolegami, a na nich się samej coli nie pije ^.^

Lorem ipsum, ipsum lorem.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
    #mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
    #mirekszukazonyujscie (powiat pilski) < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

pokaż spoiler @wypok_smieszne_obrazki @LeVentLeCri @kwasnydeszcz @nika_blue @Asterling

źródło: wykop.pl

+: Cronox

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Julka, Julka,
    Pamiętasz Chada ze snu,
    Gdy pisałaś: ruchnij mnie,
    Zerżnij mnie choćby zaraz,
    Tornado z dupy mi zrób,
    Nie zostawiaj tu samej, o nie.

Żebrząc wciąż o atencję,
    Pisałaś co noc,
    Tinder rzęził ostatkiem sił,
    Aby być znowu na topie,
    Śmiać się i kląć,
    Wszystko było tak proste w tej aplikacji.

Przegrw wisiał za ścianą,
    Sztywny jak hak,
    Niechaj Biauek wyplusuje mu wpisy!
    Powiedziałaś, że nigdy, że nigdy aż tak,
    Gorące były, jak piec twoje boobsy.

Nie tagowałem z postów twych nad ranem,
    Mode mnie wyganiał, na nocną znów wracałem,
    Dane nam było, anona spierdolenie,
    Następne będzie, może za sto lat.

#tinder #przegryw #stulejacontent
    pokaż całość

odpowiedzi (25)

Jeśli do posiadania dziecka kogoś przekona 500 zł miesięcznie, to najprawdopodobniej nie powinien mieć dziecka.
    #niepopularnaopinia #4konserwy #neuropa

odpowiedzi (39)

• odpowiedzi (11)