Wpis z mikrobloga

Czy tez macie takie wrażenie, że teraz "Audi" to takie nowe "BMW" w sensie chamskiego i głupiego zachowania zna drodze? Ostatnio rzadko kiedy widzę jakieś wygłupy kierowców w BMW, nawet migacze im zaczęły działać, ale za to jak widzę Audi (ofcoz chodzi o jakieś wypasione nowe modele), to praktycznie rzadko który jakiś kierunek wrzuci i jeżdżą jak chcą. Oczywiście to moja prywatna opinia :) #polskiedrogi #kierowcy #drogi #samochody
  • 14
@xetrov: jajo prawda. Mam znajomych którzy mają nowego Forda Mondeo z właśnie ów cyrografem. Raczej wyposażenie nie jest przeciętne. Oczywiście nie pytałem ile za to płacą bo nie moja sprawa. "Kilka stówek" to kwota nieokreślona
@sebek1234: strzeliłeś głupotę, zdarza się i nic się nie stało, każdemu się czasem przytrafia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wypasione nowe Audi to przynajmniej 300k jeśli w biedniejszej wersji, jeśli naprawdę ma być lepsze to bliżej 500k pln i tego nijak nie sfinansujesz za kilka stówek miesięcznie.
@xetrov: wszystko prawda, tylko, ze w wynajmie/leasingu 90% to będą podstawowe silniki 2.0 TDI, skóra, mmi, lakier i fela, a takie audi nie kosztuje 300k. RS znowu tak dużo nie ma, a u nas liczy się głównie znaczek
@zavisha: no w tym jest większość mocy VAGa, kupujesz taką biedawersję 2.0 TDI A4 z pakiecikiem i chwalisz się że masz prawie S4 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tyle że to daleko od wypasionej wersji, no ale nawet takie podstawowe nowe A4 raczej ciężko będzie dostać do 1k pln miesięcznie.
Zgadzam się, nawet bieda a4 nie są rozdawane za pół darmo, odniosłem się tylko do wersji wybieranych przez nasze społeczeństwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)