•  

  Krystian 26 Włocławek

  Zgłoszenie nr 117 z dnia 2018-01-15 19:50:37

  Imię: Krystian
  Wiek: 26
  Miejscowość: Włocławek
  Kim jestem?
  Jestem człowiekiem spokojnym. Raczej o introwertycznym uosobieniu. Rzadko się denerwuję. Lubię dobrze zjeść i się wyspać. Na co dzień pracuję jako inżynier ds. systemów sterowania. Lubię swoją pracę. Staram się być pozytywnie nastawiony do życia.

  Wygląd
  194cm, ~90kg, włosy blond ale raczej chodzę obcięty na "0". Normalnej budowy ciała.

  Zainteresowania
  Ciekawi mnie sporo rzeczy. Kiedyś interesowałem się głównie sportem i na niego uprawianie poświęcałem sporo czasu. Teraz ze względu na dolegliwości ze strony biodra sporadycznie rower i pływanie. Moje zainteresowanie przeniosły się raczej w strefę bardziej zręcznościowo-umysłową niż fizyczną, tzn. gram w gry planszowe (bardzo lubię na żywo ale nie pogardzę też planszówkami w internecie) i karciane (głównie poker), gram w gry na komputerze - głównie CS GO ;]. Lubię układać puzzle i uczę się grać na pianinie. W zimie lubię przesiadywać w saunie zaś w lecie dosiadam swój motocykl. Tak jak pisałem wcześniej dużo czasu jeździłem i zwiedzałem na rowerze. Motocykl stał się pewnego rodzaju zastępstwem dla roweru. Lubię podróże krótkie i długie. W poprzednim roku byłem na Bałkanach w tym planuję Korsykę. Sporadycznie wędkuję. Poza tym standardowo, lubię obejrzeć dobry film lub przeczytać dobry kryminał.

  Czego oczekuję?
  Szukam kobiety o podobnym uosobieniu do mojego. Czyli przede wszystkim spokojnej, nie imprezującej do białego rana. Jeśli chodzi o wygląd to preferuję wyższe osoby (edit: niższe ode mnie ale stosunkowo wysokie - do 185.). Bez nadwagi ;].

  Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
  Wylegiwanie się do późna, przygotowanie obiadu we dwoje, wyjście na miasto z wizytą w kinie a wieczorem kolacja i spacer. Najlepiej w letnią gorącą noc ;]

  Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
  Ślub cywilny jak najbardziej, kościelny wymagałby głębszego zastanowienia się chociaż nie mówię 'nie'. Jeśli chodzi o dzieci to pewnie, że tak. Z używek to alkohol w umiarkowanych ilościach i nie za często. Papierosy bardzo sporadycznie. Kawa ze dwa razy w tygodniu. Poza tym nic mocniejszego.

  Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

  Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

  Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

  #mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
  #mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
  #mirekszukazonywloclawek < tag z ogłoszeniami tego miasta

  #mirekszukazony

  pokaż spoiler @wypok_smieszne_obrazki @LeVentLeCri @kwasnydeszcz @nika_blue @Asterling

  źródło: wykop.pl

  +: Cronox