Wpis z mikrobloga

D 30 Warszawa

Zgłoszenie nr 119 z dnia 2018-01-15 20:33:02

Imię: D
Wiek: 30
Miejscowość: Warszawa
Kim jestem?
Typowym mirkiem z IT.
Lubię inteligentne i błyskotliwe dialogi. Wiecie, takie jak z filmów Tarantino. Jestem szczęśliwy, gdy trafię na kogoś z kim mogę wymienić choćby kilka zdań, które z boku mogłyby brzmieć jak dialog filmowych bohaterów. I nie ma znaczenia, czy rozmowa dotyczy listy zakupów w Biedrze, czy omawiam ostatni trening na strzelnicy.
Staram się nawet w nudny dzień wprowadzić do życia odrobinę koloru. Najlepiej takiego o dziwnej nazwie, która dla przeciętnego faceta sprowadza się do ogólnika pt. "gejowy".
Poza tym lubię jeździć w siną dal, szukając ciekawych miejsc w różnych zakątkach kraju. Mam kilka zainteresowań (zapraszam do sekcji "Zainteresowania") którymi lubię zarażać innych, tak samo jak zarażać się cudzymi pasjami i słuchać o tym co innych fascynuje.

Wygląd
170cm, raczej wysportowany. Ponoć nie wstyd mnie pokazać znajomym, więc takie solidne 9/11 ;)

Zainteresowania
Fotografia, strzelectwo, planszówki, filmy, cosplay. Nie gardzę ani teatrem, ani netflixem i pitcą.

Czego oczekuję?
Tego dreszczu emocji, gdy z każdym dniem wplata się kogoś w swoje życie coraz bardziej. Pewnego dnia zdajesz sobie sprawę, że ktoś kogo znasz raptem kilka dni czy tygodni stał się jakby nieodłącznym elementem twojego życia. A czasem nawet jeszcze nie widzieliście się na oczy.
A z bardziej przyziemnych oczekiwań, to fajnie byłoby mieć z kim iść do kina na filmy o superbohaterach i estońskie kino alternatywne. Kogoś, kto o 1 w nocy uzna pomysł nocnej przejażdżki za najlepszy na świecie.
O pozostałych banałach typu rozmowa czy spacery już nawet nie wspominam.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Sztuka polega na tym, by na koniec dnia zdać sobie sprawę, że nigdy nawet nie wyobrażałem sobie, że można z kimś spędzić tak fajnie czas robiąc coś tak (nie)normalnego.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Ślub - ambiwalentny.
Dzieci - prędzej czy później.
Używek - nie posiadam, nie przepadam. Choć wszystko jest dla ludzi.
Nie toleruje papierosów.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonywarszawa < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

Pobierz
źródło: comment_IlaKBA583fSGmD1hiPQnY57eqZRLa4GV.jpg
  • 2