•  

Marcin 25 Kraków

Zgłoszenie nr 70 z dnia 2018-01-14 20:23:04

Imię: Marcin
    Miejscowość: Kraków
    Kim jestem?
    Skończyłem studia, pracuję a w wolnych chwilach siłownia, rower, snowboard.
    Określiłbym się jako osobę ułożoną i opanowaną. Mam plan na życie i marzenia, które staram się realizować.
    Mam ogromny dystans do siebie i świata, jestem bardzo wyrozumiały i jak na wykopka przystało śmieszek poza kontrolo (ale jak trzeba to potrafię być poważny).
    Lubię spędzać czas z ludźmi, z którymi znajduję wspólne tematy czy to głupie rozmowy czy poważniejsze dyskusje na różne tematy.

Wygląd
    Wzrost między 175 a 180, regularnie chodzę na siłownię i uprawiam sport, waga pod ścisłą kontrolą więc myślę, że mogę powiedzieć, że jestem dobrze zbudowany. Staram się dbać o swój wygląd.
    Styl ubioru nie wiem jaki. Noszę to w czym się dobrze czuję ale na pewno nie jest to dres, rurki ani spodnie cargo. Najczęściej jeansy, koszulka, rozpinany sweter czy coś podobnego.

Zainteresowania
    Główne zainteresowania to sport - siłownia, rower, narty, snowboard. Oprócz tego różne seriale, czasem gry albo majsterkowanie.

Czego oczekuję?
    Kogoś w miarę ogarniętego mającego pomysł na siebie i swoją przyszłość. Najchętniej kogoś kto chce zwiedzić trochę świata w najbliższych latach :)
    Kogoś kto ma swoje zainteresowania - jeśli podobne do moich tym lepiej, kto potrafi się sobą zająć kiedy ja zniknę na cały dzień jeździć na rowerze.
    Sam nie przepadam za imprezami więc raczej kogoś kto preferuje posiedzenie ze znajomymi przy piwie, choć nie wykluczam, że w odpowiednim towarzystwie i imprezy bym mógł polubić.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
    Szczerze mówiąc nie mam wyobrażenia dnia idealnego bo najważniejsze jest dla mnie to, z kim spędzam czas.
    Przykładowy dzień mógłby się zacząć od wspólnego leniuchowania w łóżku do południa, śniadania, później odwiedzenia jakiegoś urokliwego miejsca i spędzenia razem wieczoru przy pizzy i filmie.
    Ale równie dobrze mogłoby to być wyjście na koncert czy włóczenie się po mieście.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
    Ślub i dzieci jak najbardziej. Papierosów nie tykam, alkohol piję dla walorów smakowych a nie procentowych więc w weekend 2-3 dobre piwa albo whisky.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
    #mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
    #mirekszukazonykrakow < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

pokaż spoiler @wypok_smieszne_obrazki @LeVentLeCri @kwasnydeszcz @nika_blue @Asterling

źródło: wykop.pl

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Julka, Julka,
    Pamiętasz Chada ze snu,
    Gdy pisałaś: ruchnij mnie,
    Zerżnij mnie choćby zaraz,
    Tornado z dupy mi zrób,
    Nie zostawiaj tu samej, o nie.

Żebrząc wciąż o atencję,
    Pisałaś co noc,
    Tinder rzęził ostatkiem sił,
    Aby być znowu na topie,
    Śmiać się i kląć,
    Wszystko było tak proste w tej aplikacji.

Przegrw wisiał za ścianą,
    Sztywny jak hak,
    Niechaj Biauek wyplusuje mu wpisy!
    Powiedziałaś, że nigdy, że nigdy aż tak,
    Gorące były, jak piec twoje boobsy.

Nie tagowałem z postów twych nad ranem,
    Mode mnie wyganiał, na nocną znów wracałem,
    Dane nam było, anona spierdolenie,
    Następne będzie, może za sto lat.

#tinder #przegryw #stulejacontent
    pokaż całość

odpowiedzi (20)

Kolega z pracy, który miał mnie zmieniać napisał mi o 1 żebym zadzwoniła do niego o 5, bo nie chce zaspać, a dopiero wraca do domu.
    Jest po 6 a on ma wyłączony telefon xD
    Fajnie tak, ale też chciałabym się przespać po 12h pracy. Nawet nie mam już jedzonka, żeby zostać jeszcze jakiś czas, a jestem głodna. No i w sumie na 18 znów przychodzę.
    Ciekawe kiedy się obudzi xD
    #pracbaza #gorzkiezale pokaż całość

odpowiedzi (81)

Przyjeżdża Ronaldo na kadrę - No elo, dawaj mnie tą opaskę kapitana, co ty se myślisz? Słuchajcie, podawać mi piłkę, jasne? Cyk hattriczek, daj ten puchar gościu.

Przyjeżdża Messi na kadrę - Chlip chlip, nie mamy obrony i bramkarza, sam nic nie zrobię, Aguero nie pasuje, Dybala i Icardi też, co mam zrobić chlip chlip
    #mecz

odpowiedzi (57)