Wpis z mikrobloga

#motocykle
sezon się zbliża ( ) i żeby szybciej go zacząć bym potrzebował trochę cieplejszych rękawic. teraz mam typowo letnie, krótkie, perforowane mocno (shima caliber) i łapy marzną pierwsze. macie coś polcanego w podobnej cenie z długich i lekko ocieplanych? czy tschul jest spoko? jakieś niskie ceny mają jak na taką markę np tschul 600
  • 13
@Kumin: kurde z drugiej strony za 200zł są grzane manetki oxforda...
to teraz pytanie czy cieplejsze rękawiczki (mam już jedną parę i dwie to już trochę luksus) czy grzane manetki. nigdy nie miałem ich w ręku i nie wiem czy to tyle daje. to nie jest tak że od środka grzeje mocno a z zewnątrz nadal piździ w dłoń? głównie po mieście więc tras takich że przez godzine mam 130 na
@daczka92: Zobacz mufki na zime. #!$%@? wgladaja, ale robia jak zloto. Mam zimowe rekawice jakies firmy co robi na skutery sniezne ubrania i tak se robia. Sa cieple, ale reka szybko sie poci, zle sie obsluguje przelacnziki itd.
@daczka92: Moja opinia nie będzie miarodajna. Mam problem z unerwieniem dłoni i szybko się wychładzają. Same manetki grzeją bardo dobrze nawet w mrozy.
Ciepłe rękawice i manetki to coś na miarę luksusu zimą :)
@daczka92: Dwie pary to nie jest luksus. Nie ma takiej technologii żeby zrobić dobre rękawice na każda pogodę, więc wentylowane na upał do miasta i pełne ew. z wentylacją z boku palców i jakąś grubszą zewnętrzną strona trzeba mieć, raczej tekstylne bo w deszczu każda skóra przemaka w końcu.
Można te pełne dobrać ciut luźniej i dokupić cieniutkie z ciepłego jedwabiu w decathlonie. Najważniejsza jest akomodacja - pojeździsz trochę w zimniejszym