Gorące dyskusje ostatnie 12h

Lvl 30 here. Byłem wczoraj na imprezie ze znajomymi w podobnej grupie wiekowej. Impreza #korposwiat, mnóstwo samotnych singielek. Na imprezę wziąłem Ukrainkę, lvl 23, z którą się spotykam od paru tygodni.

Na początku luzik, uśmieszki, "jak masz na imię". Moja musiała wyjść przed północą. Odprowadziłem na taxi, dałem buziaka, wróciłem i się zaczęło. Dobrze, że muzyka grała w miarę głośno, bo dźwięk pękających dup stałby się nie do zniesienia.

"Nie za młoda, jak się z nią dogadujesz?"
    "Chyba nie wiele zarabia, co?"
    "Bariera językowa musi być ciężka..."
    "W sumie taka średnia jak na dziewczynę ze wschodu"
    "Adrian był z Ukrainką i ten związek się rozpadł."
    "One są inne."

Tak słucham tej debaty. Laski się rozkręciły, bo wóda z redbullem poleciała strumieniami. W końcu wypaliłem:

"No tak, to nie jest proste, ale uwielbiam ją. Nic nie przebije 23-latki ze wschodu."

W odpowiedzi u wszystkich lasek mina srającego kota. Jedna musiała aż pójść do łazienki. Po chwili wymuszanych uśmiechów i konsternacji jedna do mnie:

"Kamil, ty się chyba powinieneś wziąć za poważne kobiety. Zegar biologiczny ci tyka."

Nawet nie wiedziałem jak to skomentować, tylko zacząłem się śmiać. Powiedziałem, że jak mam do wyboru 23-25 latkę, PS4 i kobiety w moim wieku to wybieram pomiedzy 23-latką a PS4. I co wiecej 99% facetów tak sprawy widzi. Laski się kwaśno uśmiechały i rozeszły. A taka prawda.

Dziewczyny o lvl 23-27 - to jest wasz czas. To jest ten moment, aby znaleźć sobie faceta. Zastanówcie się jeszcze raz na mireczkami wokół siebie. Księcia nie będzie. Inaczej skończycie jak moje starsze koleżanki, które niegdyś takimi jak ja gardziły, a teraz mają ból dupy o byle Ukrainkę.

#korposwiat #zwiazki #logikarozowychpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (78)

• odpowiedzi (31)

Jutro w Eurojackpot do wygrania 170 000 000 PLN. Gdy wygram, spośród plusujących ten wpis wylosuję 3 osoby które otrzymają ode mnie po 3 333 333 PLN! ☞

#glupiewykopowezabawy #grajzwykopem #eurojackpot #rozdajo #lotto

odpowiedzi (26)