•  

Pawel 29 Cały świat

Zgłoszenie nr 138 z dnia 2018-01-16 10:37:48

Imię: Pawel
    Miejscowość: Cały świat
    Kim jestem?
    Biologiczną masą z mózgiem buzującym od dziwnych pomysłów. Jestem generatorem ciekawych zdarzeń i nie typowych sytuacji. Podróżuję i wszędzie mnie pełno, a mimo to osiadłem w jednym miejscu bardzo odległym i chyba tylko podróż w kosmos może mnie jeszcze zaskoczyć. Moja osobowość to obraz, namalowany pod wpływem emocji i chwili, ale bez logicznego doboru kolorów.

Wygląd
    Rano mam zawsze 183cm, ważę chyba około 68kg, mam oczy, usta i uszy. Na głowie rosną mi włosy "beach boy", posiadam też samoświadomą brodę, która oszukuje mnie i rośnie zbyt szybko. Lubię ciemnozielone koszule.

Zainteresowania
    Ciekawi mnie cały świat i rozkładanie go na czynniki pierwsze. Wiele interesujących rzeczy robię sam, bo nie znalazłem jeszcze osoby która mogłaby myśleć w podobny sposób do mnie. Abstrakcja jest wszędzie trzeba ją tylko dostrzec i wyjąć z chaosu codzienności. Fascynuje mnie kwestia sztucznej inteligencji i jej wpływu na życie ludzkie, wnioski są przerażające. Uwielbiam grafikę i jest to też mój zawód (a raczej był, bo zrzuciłem ją na drugi plan i jest to teraz moje hobby). Kocham muzykę i film. Podróże to moje drugie życie, czuje się świetnie kiedy gdzieś się ruszam. I sztuka, na końcu jest zawsze ona, ponieważ spaja wszystkie moje zainteresowania w jednym miejscu. Obrazy, rysunki, wyrażanie myśli kolorami to taki mój punkt wyjścia do wszystkiego - to tutaj wszystko się kończy i zaczyna, to od sztuki zależy kim będziemy jutro :)
    Ostatnio interesowałem się też moim kaktusem, ale niestety usechł bo zapomniałem go podlewać... ale praktyka czyni mistrza ;)

Czego oczekuję?
    Szukam kogoś, kto będzie wykonywał bezmyślnie każde moje polecenie i wreszcie uda mi się wskrzesić Hitlera, zanim zrobi to Owsiak... a poza tym, interesują mnie kobiety z otwartym umysłem, potrafiące dostrzec coś więcej niż nowe gacie na wyprzedaży w sklepie. Kogoś kto ma też jakieś zainteresowania, nie koniecznie takie jak moje. Lubię kobiety zadbane, potrafiące dobrze się ubrać i nie przesadzać z makijażem. Nadwaga od razu odpada.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
    Jest tyle możliwości, że aż nie wiem co tu napisać :) Jestem człowiekiem, który stanie na głowie, żeby zapewnić oryginalną rozrywkę drugiej połówce, ale prawie zawsze jest to dość spontaniczne. Myślę, że idealny dzień nie musi być zbyt wyjątkowy, ale paradoksalnie będzie nim zawsze, bo każdy dzień jest inny.
    Lubię wypady "w teren" i mam kilka swoich mega świetnych miejscówek z widokiem na ocean i gwiazdy/burzę nad nim. Dzień w takim miejscu byłby chyba idealny niezależnie od pogody :)

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
    Ślub? Czemu nie. Dzieci? Jeszcze nie w tym momencie. Używki? Uuuu... trudne pytanie ;) Nie piję zbyt dużo alkoholu, nie jestem fanem "piwka po pracy". Czasem zapalę sobie papierosa, a w towarzystwie lubię wesołe zioła :)

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
    #mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
    #mirekszukazonycaly swiat < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

pokaż spoiler @wypok_smieszne_obrazki @LeVentLeCri @kwasnydeszcz @nika_blue @Asterling

źródło: wykop.pl