Wpis z mikrobloga

Drobne rozdajo mojej ulubionej książki ,,Co widać i czego nie widać" Frederica Bastiata . Jest to krótka i genialna książka która idealnie nadaje się do rozpoczęcie przygody z ekonomią :p. Będzie to nowa książka prosto z księgarni, bo dla tępienia socjalizmu warto wydać parę złotych . Zaznaczam ,że prześledzę Olx w twoim mieście ,więc jeżeli jakiś Janusz będzie brał udział w losowaniu tylko po to aby odsprzedać książkę będzie skutkowało to wyróżnieniem jego imienia na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Losowanie kończy się jutro rano :) Zasady są proste, plusik (zielonki też mogą brać udział)

Mam też małą propozycję na rozpowszechnienie #wykopolka . Może krótki opis swoich ulubionych kategorii książek np.
Płeć: M
Wiek: 26
Posiadam: Ekonomia ,medycyna , kryminał, informatyka, języki (lub bardziej sprecyzowane)
Szukam: Fantasy, Medycyna

Fajną inicjatywą jest wymiana książek pomiędzy mirkami , dzięki opisowi ,łatwiej będzie nam znaleźć pasującą do swoich zainteresowań osobę :) a to na pewno jest lepsze niż wymiana w ciemno swojej książki na coś co nas zupełnie nie interesuje jak Harry Potter za Sekretne życie krów ( ͡° ͜ʖ ͡°) A szkoda ,że ten tag został mocno zapomniany (,)

Dla dociekliwych , tak jestem z podlasia.( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ksiazki
#rozdajo
Antybuka - Drobne rozdajo mojej ulubionej książki ,,Co widać i czego nie widać" Frede...

źródło: comment_Pbwos2qeI43ri6thguqAxuiDS6UzECbK.jpg

Pobierz
  • 29
@Antybuka: No hej. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciekawy pomysł, możemy to rozważyć ale zasada Wykopółki jest taka, że sama dodajesz książki które Cię interesują do swojej listy życzeń więc Twoje preferencje nie mają dla nadawcy znaczenia bo zwyczajnie nie on decyduje o kolejnej osobie, która otrzyma książkę. Serwis dobiera kolejnego mirka, który jest w kolejce do książki na podstawie jego oceny oraz miejsca, które zajmuje w kolejce.
@Antybuka: Czekaj, czekaj, czekaj. To jesteś przeciw socjalizmowi, a chcesz kontrolować obrót dobrem, dobrowolnie przez ciebie przekazanym wybrańcowi losu i wbrew jego intencjom, czyli chęci zachowania anonimowości na tym portalu, chcesz ją "wyróżnić" umieszczeniem jej/jego imienia na wykopie? Bardzo prawilnie XD
@turtelian: - Stop dyskryminacji Zielonek! - krzyknął jeden z zebranych. Z ciasnej grupy powoli, z niedowierzaniem podniosło się kilka wynędzniałych źle otagowanych głów. Potem jeszcze więcej. I jeszcze. Na twarzach niektórych dało się dostrzec nadzieję. Oto jeden z nich, nic nie warty pył klasy zielonkowej, odważył się zabrać głos tam gdzie głosu zabierać im nie było nigdy dotąd wolno. Grono schludnie ubranych Pomarańczy rzuciło krzywym spojrzeniem nie kryjąc pogardy. Wiedzieli, że
@TypowyTyp: nawet sporo , z takich na początek to polecę po najlepszych (według mnie)
1. Henry Hazlit ekonomia w jednej lekcji
2. Robert p Muprhy niepoprawnie politycznie przewodnik po kapitalizmie
3. P Schiff gospodarka , rozwój krach (świetne opowiadanie)
4. Rothbard złoto banki ludzie historia pieniądza

Jest ich o wiele więcej , ale nie ma co zniechęcać ilością :p Bastiata proponuje na początek a potem w tej kolejności :) są to