Wpis z mikrobloga

@the_white_crystal: najbardziej plusowane odpowiedzi na taki obrót spraw to były, że Kubica powinien się obrócić na pięcie i ich olać za taką ofertę, z czym ja się trochę zgadzam, bo lekki potwarz, ale z drugiej to przyszłościowa szansa, no ale mimo wszystko to nie jest dobra sytuacja. To jest sytuacja akceptowalna, bo co zrobić, dobra byłaby jakby dostał angaż
@kolargolo Angaż jako kierowca rezerwowy i testowy to coś co każdy brałby pół roku temu z pocałowaniem ręki. Apetyt rośnie w miarę jedzenia i stąd ten niedosyt. Wielu po prostu wolałoby Roberta na testowego nawet w Sauberze, byle nie Williams. Niesmak pozostał. To jest dobra sytucja. Angaż jako etatowy to byłaby zajebista, ale spokojnie. Krok po kroku, tak jak Kubica lubi.
@the_white_crystal: masz rację, patrze z perspektywy osoby, która powoli nakręcała w samym sobie hype, czytając od miesięcy kolejne newsy jak sytuacja się rozwija. Teraz jestem rozczarowany, ale tak wewnętrznie rozważając za i przeciw myślę, że masz rację, ale tylko w przypadku jeśli rzeczywiście to jest szansa na powrót, a nie jedynie łaska ze strony Williamsa i wyjście dla nich z twarzą z sytuacji.
Bardzo dobrze, po pierwsze pojezdzi sobie bolidami, ktore przez 7 lat sie zmienily a po drugie, jak sirotkin sie nie sprawdzi, a glownie za nim przemawialy pieniadze, to Robert bedzie podstawowym :3