Wpis z mikrobloga

@Tamerlan:

emablowany, komplementowany, pieszczony, muskany, głaskany, gładzony....

Nie zmieniło. Masz na screenie jednego typa który właśnie to robi i tak się składa że często udziela się na tagu neuropa.
@ediz4: Na tej stronie kilkukrotnie spotkałem takich ludzi. Szczytem była pani która mówiła że krowy jedzą własne gówno przez co ludzie którzy jedzą potem mięso z krowy tymsamym jedzą gówno (?) co za #!$%@? akcja. Takie tam wegetariańskie bzdury, na szczęście istnieje coś takiego jak czarnalista ʕʔ
@Tamerlan:
Aha, I jeśli to dla Ciebie jest normalne

Mam lepszy pomysł. Prewencyjna, obowiązkowa chemiczna kastracja wszystkich samców, do momentu gdy kobieta zechce z takim osobnikiem zajść w ciąże. Co ty na to?...

to nie mam więcej pytań
@Tamerlan: To zobacz kto jej tam bije brawo - Holiday to pewnie nie z neuropy. I ta cała reszta wyżej też nie. Ale w sumie nie ma to znaczenia czy z neuropy czy nie. Odnieś się do tych słów jak już postanowiłeś się wypowiedzieć.
@ediz4: Ua, jeden lewicujący user, który nawet koło neuropy nie stał dał jeden ironiczny komentarz. Poza tym 0 plusów przy wypowiedziach nemki. I nic więcej. Wow. Tak bardzo neuropa XD

Odnieś się do tych słów


@ediz4: Jak już mówiłem - nie czytam nemki dla zasady. Poszukaj sobie afer z nią. Chciałbym traktować ją poważnie, ale się nie da.
@Tamerlan: Jakie zero plusów> - przewiń do góry to masz przy innych wypowiedziach po tysiąc. Nie wiem po co drążysz temat neuropy który mnie w zasadzie mało interesuje a unikasz odniesienia się do treści.
@Tamerlan: Nie wiesz po co zainstalowałem neurope w wątku o światopoglądzie? By znaleźć inne osoby o tak skrzywionej wizji świata.

Dokładnie, przy innych wypowiedziach. O innej treści niż ta, którą wyśmiewasz...

I dlatego napisałem hołubioną. Co Ci jeszcze nie pasuje?