Wpis z mikrobloga

Karol 25 Warszawa

Zgłoszenie nr 151 z dnia 2018-01-16 20:36:35

Imię: Karol
Wiek: 25
Miejscowość: Warszawa
Kim jestem?
Wyjechałem z rodzinnego miasta dość szybko, po powrocie zza granicy w innym skończyłem studia a po chwili pracy przyjechałem do Warszawy. Aktualnie jestem analitykiem - z dystansem do siebie, lubiącym wyzwania i przygodę.

Wygląd
Niestety, ale jestem karzełkiem z 189 cm wzrostu. Całe 75 kg wagi i niebieskie oczy. No i noszę zarost, zazwyczaj przycięty, tak pomiędzy 3 a 14 dniem. Słyszałem, że ubieram się dobrze, co jakiś czas można mnie zobaczyć w eleganckiej koszuli. Ale zazwyczaj tak, żeby czuć się luźno.

Zainteresowania
Jeszcze niedawno dużo biegałem, startowałem w maratonie i trenowałem sztuki walki. Chcę spróbować sił w triathlonie - jak nie teraz to kiedy? W lato dużo jeżdżę na rowerze, lubię zwiedzać. Do tego dużo gotuję, lubię jeździć w nocy autem bez celu, żeby zobaczyć jak różne miejsca wyglądają w innej perspektywie. I najlepiej jak można wejść na dach budynku. Lubię podróżować, mam za sobą małego Eurotripa - trochę mi się to spodobało i spędziłem chwile czasu za granicą. I uwielbiam tatuaże, whisky i pyszne jedzenie.

Czego oczekuję?
Kobiety, która wie czego chce. Na pewno kogoś z poukładanym życiem, z kim będę mógł się uzupełniać. Z własnymi zainteresowaniami, trochę szalonej i dbającej o siebie. Z dystansem i szczerej.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Idealnie jak od rana w sobotę będziemy robić coś głupiego i dla innych "marnować czas", a późnym wieczorem ugotujemy coś dobrego na kolację albo skoczymy coś zjeść. Możemy wsiąść w samochód i pojechać gdzieś daleko - ostatnio marzą mi się góry i chatka na uboczu.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Dzieci pewnie że tak, czas na ślub również nadejdzie. Alkohol piję rzadko i w umiarkowanych ilościach - raczej dla jego smaku i żeby czasem się wyluzować, czy miło spędzić czas przy lampce wina.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonywarszawa < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

Pobierz MirekSzukaZony - Karol 25 Warszawa

Zgłoszenie nr 151 z dnia 2018-01-16 20:36:35

Imi...
źródło: comment_yRthEBx2WogTB8dQGbUQVdArXfmTwq2S.jpg
  • 5