Wpis z mikrobloga

FiImweb to parówy XD Jojczą na adblocka, ze użytkownicy tacy źli i niedobrzy, że tory złe, że podwozie złe, że nie dają im żyć na poziomie bo nie podziwiamy ich reklam, a dla tych co tego adblocka wyłączyli przygotowali zajebiście wielką reklame na całą stronę XD Nie trafisz kursorem tam gdzie chciałeś i Cię przenosi #!$%@?. Super strategia bulwo! Chyba właśnie z powodu takich reklam ludzie zaczęli masowo instalować wtyczki blokujące reklamy, no ale ja nie jestem takim fachowcem jak Ci w filmwebie, więc mogę gówno wiedzieć. Jak to kiedyś powiedział pewien raper co nie wymawia ER a jego ksywka wywołuje uśmiech na twarzach alkoholików - "wypierredalam stąd" - a od siebie dodam, że nie będę tęsknił! Papa pan filmweb :*

#filmweb #adblock #agresywnareklama
  • 6
@Kajakiem_przez_Tybet: i takich ich #!$%@?ć, ja nie jestem przeciwnikiem reklam, to dzięki nim treści są darmowe! Jestem przeciwnikiem cwaniakowania i kombinowania nad tym, jak tutaj sobie nabić przekierowania do reklamodawcy. To jest typowa Januszerka i wolę sobie pójść do konkurencji, niż się przekopywać przez gąszcz reklam ;) Możliwe też, ze wyłączyli blokowanie adblocka bo ruch im zaczął spadać, kto wie :)