Wpis z mikrobloga

Gdyby ktoś się chciał zarejestrować na #binance i wrzucić pierwsze środki udostępniam bez żadnych weryfikacji udostępniam mały poradnik.

1. Zarejestruj się na binance REJESTRACJA Z REFEM i bez BEZ REFA
2. Przejdź do zakładki Funds --> Deposits Withdrawals i znajdź walutę LTC (Litecoin). Naciśnij Deposit, a następnie skopiuj adres portfela.
3. Przejdź na https://coinroom.com/. Jest to kantor w którym kupisz środki bez żadnych weryfikacji. Wczoraj kupowałem tam walutę i przez płatność tpay środki miałem na binance w około 15-20 minut.
4. Przewiń stronę niżej. Pod napisem Chcę kupić wybierz wymianę PLN na LTC. Wpisz kwotę w PLN za jaką chcesz kupić walutę. Wybierz płatność Tpay uzupełnij dane w tym adres portfela który musisz skopiować z binance. (patrz punkt 2.)
5. Zapłać za walutę, potwierdzenie przyjdzie na e-mail.
6. Po kilkunastu minutach (wczoraj u mnie było to około 15 minut, ale maksymalnie może to być i 24h.) pod tym linkiem https://www.binance.com/userCenter/transactionHistory.html powinna się pojawić wasza transakcja. Trzeba poczekać aż zmieni status na Completed
7. Gdy już wasze coiny pojawią się w portfelu, wchodzimy w zakładkę Exchange --> Basic. W oknie po prawej stronie od wykresu zaznaczamy ETH i wyszukujemy walutę którą zakupiliśmy w tym wypadku LTC.
8. Następnie w tej samej zakładce przechodzimy jeszcze niżej tam gdzie mamy okna Buy i Sell. Mamy tam też 3 zakładki. Limit, Market i Stop-Limit. Wybieramy zakładkę Market naciskamy ile LTC chcemy zamienić na ETH i naciskamy Sell LTC.
- wybierając zakładkę Market zamiast Limit zostanie nam mniej śmieciowych części waluty w portfelu.
9. Aby kupić interesującą nas inną walutę postępujemy analogicznie do punktów powyżej. W tym przypadku warto już korzystać z zakładki Limit aby np. ustawić cenę za jaką chcemy kupić alta. Przy sporych wahaniach kursu kupując przez Market można być stratnym na kursie.

#binance #kryptowaluty #bitcoin
  • 15
Jak juz jestem przy temacie.
To cześć ETH zamieniam na bnb resztę na powiedzmy alty. Chcąc mieć gotówkę postępuje tak ze alty--eth--ltc i przesylam ltc na swoj portfel na bitbay bo tak jest rozumiem korzystniej niz przelać odrazu ETH?
Ehh ci nowokryptodorobkiewicze nie macie z nami (czyt. Ze mna łatwo)