Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu (tzn. od ponad roku) płatne trolle FOR-u (słynne #60groszyzawpis) krytycznie komentują ustawę o #zakazhandlu w niedziele. Projekt Solidarności, poparty przez #pis i częściowo #kukiz, to jeden z większych bubli prawnych jakie widzieliśmy. Zawołajcie @stekelenburg5 czy @marianbaczal – powiedzą wam, że to gniot.

Do rzeczy: nie samym wykopem żyje mirek, więc obserwujcie nas na #twitter i #facebook – wszędzie tam nasz login to FundacjaFOR. Od dziś do 1 marca, gdy ten antyludzki zakaz handlu wejdzie w życie, pytamy wszystkich dookoła, co "racjonalny ustawodawca" miał na myśli, redagując tak niezrozumiałe przepisy.

Jeśli znacie odpowiedź lub chcecie pochwalić się, że jesteście #studentprawa, to napiszcie o co chodzi. Może wspólnie zrozumiemy, co rzeczywiście miał nam do przekazania parlament.

Nagród za najlepsze odpowiedzi nie przewidujemy. To poważne konto.

#neuropa #4konserwy #prawo #ekonomia #polityka
Pobierz FundacjaFOR - Od jakiegoś czasu (tzn. od ponad roku) płatne trolle FOR-u (słynne #60g...
źródło: comment_yGjCBg5cQp361TRFG2zTUTfQOu5M1yvu.jpg
  • 22
@stekelenburg5: Ja też szanuje swoje argumenty - myślałem, że handel w niedziele to legislacyjny bubel porównywalny z prawem o obrocie ziemią rolną czy regulacją spółek osobowych w ksh. A potem zobaczyłem, że dno jest o wiele głębsze.
@FundacjaFOR: Zacytuję siebie.

Można mieć takie poglądy jednocześnie mając za sobą studia pozwalające zrozumieć niektóre procesy makroekonomiczne?


Jeśli nie wystarczy to zwrócę uwagę że ta część osób z ekipy aktywnie działa na rzecz celów statutowych FOR, które koncentrują się przede wszystkim wokół sfery gospodarczej i fiskalnej. Zaznaczę także że do tej pory koledzy ich nie uświadomili.