•  

  Tomasz 25 Wrocław

  Zgłoszenie nr 156 z dnia 2018-01-16 22:56:14

  Imię: Tomasz
  Wiek: 25
  Miejscowość: Wrocław
  Kim jestem?
  Niedawno skończyłem studia, aktualnie pracuję od trochę ponad roku, robiąc to co bardzo lubię - daje mi to dużo satysfakcji. Jak wielu innych widzę w sobie cechy introwertyka, nie jestem duszą towarzystwa ale nie przymulam, po prostu nie lubię być w centrum uwagi. Idealista, szczery, z natury trochę leniwy ale z tym walczę (od jutra)!

  Wygląd
  180cm, brunet, bardzo ciemne brązowe oczy, nieco dłuższe włosy, waga koło 75-80kg. Lubie nosić koszule, choć ostatnio na co dzień częściej nosze t-shirty i trampki ze zwykłego lenistwa (chyba ze by mi ktoś codziennie prasował ^^). Nie noszę jeansów, dresów i innych szelestów, wole bardziej klasyczny ubiór, stonowane i uniwersalne kolory, minimalizm. Nie noszę okularów

  Zainteresowania
  Szeroko pojęta elektronika, modelarstwo, programowanie, squash i podróże - i nie mam tu na myśli wypadu do willakarpatia. Z rzeczy które kiedyś odpuściłem a chciałbym wrócić - bieganie, rolki. Z nowości w planach na ten rok fotografia, łucznictwo. Uwielbiam też gotować i uważam że wychodzi mi to całkiem dobrze :)

  Czego oczekuję?
  Po prostu ogarniętej życiowo dziewczyny, emocjonalnie dojrzałej, ładnej i zadbanej, z którą miło spędzałbym swój żywot :) Fajnie byłoby znaleźć jakieś wspólne pasje, może nawet jakieś nowe!

  Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
  Zwiedzając jakieś ciekawe odległe miejsce! Może ocean, plaża, mojito i wspólne pichcenie krewetek w winie, albo pobudka w namiocie gdzieś w dalekich górach odgrzewając fasolkę z puszki na turystycznej gazówce owinięci w śpiworek i podziwiający widoki :)

  Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
  Ślub kiedyś na pewno, dzieci kiedyś też, w ilości 2-3 ale to daleka perspektywa. Używki w miarę rozsądku, nie palę i raczej by mi to przeszkadzało, alkoholu nie pijam zbyt dużo - bardziej dla smaku w rozsądnych ilościach. Nie ćpie

  Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

  Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

  Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

  #mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
  #mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
  #mirekszukazonywroclaw < tag z ogłoszeniami tego miasta

  #mirekszukazony

  pokaż spoiler @wypok_smieszne_obrazki @LeVentLeCri @kwasnydeszcz @nika_blue @Asterling

  źródło: wykop.pl