•  

  M. 28 Trojmiasto

  Zgłoszenie nr 172 z dnia 2018-01-18 01:40:28

  Imię: M.
  Wiek: 28
  Miejscowość: Trojmiasto
  Kim jestem?
  Hej.

  Zawodowo nienasycony przedsiębiorca. Nienasycony, bo wiem, że dużo mogę jeszcze osiągnąć i jestem dopiero na samym starcie. To co robię zapewnia mi możliwość samodzielnego utrzymania się i to jest dla mnie najważniejsze na ten moment. Moja praca jest moją pasją, czasem może nawet za dużo pracuje, ale jak to koledzy z fachu określają "taki zawód". Mam możliwość kontaktu z ludźmi i to bardzo cenię w swoim fachu.

  Prywatnie poza pracą w kontaktach damsko-męskich słowo "nieprzewidywalny" chyba najlepiej mnie opisze.

  Wygląd
  Niziołek 175 cm, a jak założe buty zimowe to może nawet 178 cm. Jestem troche klockowaty. Efekt budowy ciała i siłowni, którą uskuteczniam od jakiś 6 lat. Żeby nie było - nie mam sylwetki kulturysty, ale też nie do tego dążę. Blondyn. Zielone oczy. Zarost. Najczęściej można mnie w bardziej eleganckim wdzianku, ale nie oznacza to, że chodzę spać w garniturze. Staram się dbać o siebie jak normalny, zdrowy hetero facet. Spotkałem się z opiniami, że przystojny (nie tylko od mamy i babci), ale wiadomo - są gusta i guściki.

  Zainteresowania
  Pasjonuje mnie życie i odkrywanie go. Aktywnie uprawiam sport, chodzę na siłownię, jeżdzę na rowerze, ostatnio próbuję uczyć się pływać pod okiem trenera. W miarę możliwości i czasu czytam książki, uczę się nowych rzeczy. Poznaję ludzi, bo lubię ich poznawać i otaczać się interesującymi ludźmi. Lubię podróżować i ostatni rok, gdzie byłem tylko na Ukrainie i w Berlinie uważam za najgorszy pod tym względem. W tym roku postaram się czymś zaskoczyć i więcej czasu poświęcić na odwiedzenie ciekawych miejsc niż ostatnio. Jeżdżę ze znajomymi na koncerty, festiwale. Jak jest okazja i możliwość próbuję nowych zajawek typu morsowanie. Wygląda to mocno dynamicznie, ale są też oczywiście weekendy, gdzie lubię pozamulać w domu i nie robić nic poza siedzeniem w internecie. To całkiem normalne dla mnie i też często lubię dla przeciwwagi pobyć samemu.

  Czego oczekuję?
  Nie mam wysokich oczekiwań, bo przede wszystkim nie jestem stricte nastawiony na szukanie kogoś w celach matrymonialnych. Są czaty, tindery, ludzi można poznać na żywo. Stwierdziłem, że może i tutaj uda się poznać ciekawą osobowość - tego właśnie szukam. Pogodnej, uśmiechniętej osoby z ciekawą osobowością.

  Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
  To nie kwestia miejsca, konkretnych aktywności, a kwestia emocji, które będziemy czuli. Można nie robić wspólnie nic niezwykłego, ale niezwykła może być sama atmosfera. I detale, jak patrzenie sobie w oczy, trzymanie się za ręce i cieszenie się chwilą. To ostatnie jest chyba najważniejsze.

  Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
  Ślub - nie wiem czy dożyję.
  Dzieci - fajnie by było.
  Używki - stanowcze i zdecydowane - nie odmawiam. Poza paleniem fajek, które ostatecznie rzuciłem pół roku temu i bardzo się z tego cieszę :)

  Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

  Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

  Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

  #mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
  #mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
  #mirekszukazonytrojmiasto < tag z ogłoszeniami tego miasta

  #mirekszukazony

  pokaż spoiler @wypok_smieszne_obrazki @LeVentLeCri @kwasnydeszcz @nika_blue @Asterling

  źródło: wykop.pl

  +: booYa_CTD, N................e +2 innych